2737
2734
عنوان

#عشق ابدی❤❤❤

627 بازدید | 10 پست

سلام به همه

راستش من توی تایپیکای پربازدید دیدم یکی نوشته عشقم برای تولدم کادوی تولد شال۵تومنی گرفت و اینا.

خب شاید واقعا مشکل مالی داشته و واقعا نمیتونسته بخره.

اما من از یه تجربه میخوام بگم.من اوایل که ازش نارحت میشدم بهش نمیگفتم و غیرمستقیم میگفتم.مثلا دیجی کالا سفارش دادم برام حساب نکرد

از رفتاراش ناراحت شدم و بی دلیل باهاش قهر کردم و دلیل نارحت شدنمم نگفتم

ولی بعد دیدم واقعا دوسش دارم و ازونجایی که آدم منطقی هستم وقت گذاشتم براش و نشستم منطقی همه کاراییش که باعث نارحتیم شده بودوگفتم.کاملا منطقی و بدون لوس بازی.چون بحث یه عمرزندگیه و من واقعا دوسش داشتم و میخواستم بهش فرصت جبران بدم

باورتون میشه خودش متوجه اشتباهاتش شد و ازم عذرخواهی کرد و حتی شماره کارت و سی وی وی دو شو بهم داد گفت هرچی خواستی بخری قبلش بگو که رمز دومش برام اومد بفرستم برات😍😍😍

میخواستم اینو بگم که واقعا منطقی و به دور از هیجانات لحظه ای با کسیکه قصددارید سالهای طولانی کنارش باشید حرف بزنید و از خواسته هاتون بگید.مطمئن باشید خیلی از مشکلات با گفت و گو قابل حله و با قهرکردن و کات کردن بدون حرف زدن مستقیم به خودتون و اون طرف آسیب نرسونید.حداقل به دلایلش گوش کنید.شاید منطقی باشه.شایدم حق باشما باشه و اون خودش متوجه بشه و رفتارشو درست کنه.مثل عشق من😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا درسته

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2738

عزیزم خوش اومدی به نی نی سایت

متنت خیلی طولانی بود 

چند خط اولتو خوندم 

هیچ وقت برای بدست اوردن هیچ چیزی قهر نکن

پاینده باشی😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮