2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشی خیار چنبر.

خیارو رنده درشت میکنی با سیر زیاد.سیرو رنده کوچیک.بعد روش سرکه،نمکزردچوبه و یکم پودر انبه میریزی.هم سادس و زود آماده میشه هم اینکه خیلی خوشمزس.پودر انبه رو من خودم میریزم.

2731
لیته مخلوط سیر موسیر بادمجون میخورم😐

عاغا موسیر باور کن ماست😅😅😅

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

اسمشو نمیدونم ولی هویجو لوبیاسبز رو خورد میکنیم (کوچولو کوچولو) بعد نمک و فلفل سبزو سیاهدونه میریزیم با ترخون و سرکه میریزیم روش 

من که خیلی دوست دارم 

چون خوشرنگم هست ادم دلش میخاد بخوره

....
2738

نازخاتون ترکیب بادمجان کبابی سیر و ریحون بنفش و آبغوره. 

سالاد مشهدی که با آب گوجه اس. با ترکیبات سبزیجات ریز شده

من این دوتا رو خیلی دوست دارم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اسمشو نمیدونم ولی هویجو لوبیاسبز رو خورد میکنیم (کوچولو کوچولو) بعد نمک و فلفل سبزو سیاهدونه میریزیم ...

مرسی😍همون لوبیا سبزه دیگه 

میپزی لوبیا هارو؟

ترشی مخلوط سالی 30 کیلو درست میکنم ترشی مخلوطم فقط کلم گل و سیر و هویج و بادمجان و موسیر و فلفل داخلش میریزم 

ترشی فلفل 

ترشی بندری

ترشی انبه با کباب چرب خوشمزه هست 

ترشی سیر 

بادمجان شکم پر 

یه ترشی هم هست بیشنر شور تا ترش رنگشم سفیده مثل ترشی مخلوط هست اسمشو نمیدونم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عاغا موسیر باور کن ماست😅😅😅

😐🤦🏻‍♀️سوس ماس

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706