2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مطمئن باش هست اون دنیا میبینیش من به یقین رسیدم تو هم برس تا آرام بشی 

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2738

خدا رحمتشون کنه و بهت صبر بده عزیزم زندگی ادامه داره من خودم مادرم هرگز دلم نمیخواد فرزندم بعد از من غصه بخوره روح مادرتو با این فکرا عذاب نده لطفا اون جاش خوبه در مورد کسایی که تجربه مرگ داشتن مطالعه کن خیلی کمکت میکنه یکی از اقوامم بعد مادرش انقدر خودشو اذیت کرد ام اس گرفت الان نمیتونه روی پاهاش وایسته خیلی پشیمون بود میگفت خودمو از بین بردم زندگی شوهر و بچه ها مو خراب کردم روح مادرمم الان آروم نیست بگو خدایا شکرت که مادرم داغ منو ندید که بزرگترین درد دنیا رو نچشید و رستگار شد

به این فکر کن یسری نوزادانی هستن که حتی یکبار هم طعم آغوش مادرشون رو نمیچشند

باز تو جندین سال کنارش بودی

اول و آخر خداست 

و خداست که از همه مهربون تره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

برای آمرزش مادرت و آرامش و صبر خودت دعا میکنم

باور کن مرده ها کاملا به احوال زنده ها آگاه اند الان مامانت میفهمه تو چقدر نارآرومی 

فقط براش قران بخون 

مطمئن باش خیلی زود دیدار دوبارتون میرسه

عزیز دلم تسلیت میگم‌. انشاالله خدا بهت صبر بده

نگران نباش اون دنیا هست دنیایی که دیگه قرار نیست توش بمیری و یا ترس از دست دادن عزیزانت رو داشته باشی.ناراحت نباش بالاخره یه روزی مادرتو دوباره ملاقات می کنی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. حس الانتم طبیعیه ولی خدا کمکت می کنه تا دوباره حالت خوب شه.

2706