2733
2739
عنوان

دندون پزشکم بدون بی حسی دندونم پررررررررررر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دیروزدندون پزشکی بودم یه دکترحرفه ای بی حسی زدعصب کشی کرد بعدش بدون بی حسی سری بعدش ک دیروزبودرفتم پرش کردخیلیم دردم اومدولی بیحسی نزد برام

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
2728
بدون بی حسی اصلا نمیشه عصب مشی کرد انقدر درناکه اگه بی حسیتون کافی و موثر نبوده، بهش بگید، تکرار می ...

عزیزم داره پر کردنو میگه نه عصب کشی ! عصب کشی ک حتما بی حس میکنه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
خب علتش چیه

چون درواقع عصبی نیست که درد کنه   اگه درد میکنه حتما خوب عصب کشی نشده

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

عزیزم‌ منم یه دندون و بدون بی حسی عصب کشی کردم. خیلی بد بود.خیلی...

هر وقت دلتون شکست یا از ته دل خوشحال بودید برام دعا کنید مادر بشم. به مادراتون بگید برای من دعا کنن.اگر دوست داشتید برام صلوات بفرستید.

ترمیم بی حسی نمیخواد 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2706