2737
2739
عنوان

ماکارانی‌رو شستم نم دار شد

131 بازدید | 14 پست

ماکارانی خریدیم ۳ بسته برای کرونا شستم نم رفت توشون نمیدونم چرا ...ریختم‌توی سینی خشک بشن قابل استفاده ان؟

معلم حسابداری؛عاشق حسابداری❣

عزیزم برای امضات:

هلیله سیاه و ملک ازرق از عطاری بگیر

آسیاب کن

با کمی آب دایره دایره کن به شکل قرص بشن

دور از جون شما مزمن ترین درد های معده،ورم معده،و.... رو درمان میکنه

هر روز بخور تا ۴۰ روز

فیل هم کسی بخوره این قرص رو بخوره هضم میشه چه برسه به چیزای دیگه

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اگه خیلی خیس نشدن. 

از سری بعد پاکتشونو بنداز دور خودشونو بریز توو بانکه. راحت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
اره اگه خیلی خیس نشدن.  از سری بعد پاکتشونو بنداز دور خودشونو بریز توو بانکه. راحت

بانکم پر بود چون میخاسم باز نرم خریدم

ن در حد ی نم رفت توشون 

2738

اینم عکسش

موقعی که داره قرص درست میکنی کف ظرفت یکمی آرد بپاش که بعد راحت جدا بشن

آن شالله خوب شدی دوست داشتی پدر منم دعا کن ممنونم❤️🙏🏻

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
عزیزم برای امضات: هلیله سیاه و ملک ازرق از عطاری بگیر آسیاب کن با کمی آب دایره دایره کن به شکل قر ...

مرسی عزیزم 😍😍😍خیلی ممنون لطف کردی 😍😍😍😍😍😍

اینم عکسش موقعی که داره قرص درست میکنی کف ظرفت یکمی آرد بپاش که بعد راحت جدا بشن آن شالله خوب شدی ...

چشم عزیزم خیلی لطف کردی بخدا الانم براشون صلوات میفرستم

عزیزدلم آن شالله که خوب خوب بشی خانوم😍😍❤️❤️

2706