2733
2734
عنوان

به دخترت نگو.....😑😐😐به پسرت بگو....😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا..... متاسفانه این طرز فکر انگار تو جامعه باب شده...

من خودم دارم از الان به این فکر می کنم که یه جوری بچه هامو بزرگ کنم که هیچیشون مثل من نباشه به مامانم هم اینو گفتم میگه همه اینو میگن حتا خودمم گفتم ولی می بینی شما هارو عین خودم بزرگ کردم خودم تمام تلاشمو میکنم هیچیم مثل خانوادم نباشه مثل الانم که حتا یه دونه حرف یکی هم نداریم

عمم به دختر عمم گفته بود اگه یه داداش داشتی همسن تو بود میتونستی باهاش تنهایی بری بیرون خودایی چرا یعنی چی واقعا یکی از بدترین جملات زندگیمن

خاک بر سر خودمون با روش صحیح تربیتمون بکنن من حاظرم مثل امریکایی ها و خیلی جاهای دیگه برای  بچم تو 7 8 سالگی درمورد چیزای جنسی و اینجور چیزا و جامعه حرف بزنم ولی این جمله هارو بهش نگم

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            
2728

من شوهرم اینجوریه مثلا اگر کسی پیشش باشه یهو بگه وای اون دختره چه جلفه میخنده یا موهاش بیرونه یا لباسش بده

میگه چه اشکالی داره زنها مگه انسان نیستن حق ندارن بخندن یا آزاد باشن

با اینکه از خانواده مذهبی هست

امیدوارم پسرمم همینطور باشه

در ضمن شوهرم فوق العاده آدم پاکیه همه اینو میگن

2738
چه حرفا.اتفاقا باید بگیم اینا رو به دختر.همین مونده بی حیایی رو به دخترمون یاد بدیم

تنها بیرون رفتن بی حیاییه؟ بلند خندیدن بی حیاییه؟؟ شعور و درکتون خیلی پایینه جمع کن خودتو

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
اره.ینی چی   که تنها بره؟

چه اشکال داره ؟متوجه نمیشم حرف شما رو

اگه واقعا به این امنیت برسیم که خیالمون راحت باشه و آموزش های لازم رو به دختر و پسر مون بدیم .چه اشکال داره 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
فکر کنم ب هردو مورد باید ی سری نکات رو گوش زد... ی سری نکات مختص دختراس.. ی سری مختص پسرا.. تفکیک جن ...

کامل درست عزیزم...♥️♥️♥️

من لپ کلامم این بود ک همون طور ک به دختر میگیم ب پسر هم بگیم..

توی متن نوشتم ک..☹

نمیدونم چرا بعضیا انگار بد برداشت کردن

فعلا...😇👋🏻

آفرین

خانوادم اینهارو به برادرم یاد دادن, حتی اگه ببینه آقایی به دخترا متلک میگه تذکر میده به اون آقا

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706