2410
2553
عنوان

به دخترت نگو.....😑😐😐به پسرت بگو....😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کامل درست عزیزم...♥️♥️♥️ من لپ کلامم این بود ک همون طور ک به دختر میگیم ب پسر هم بگیم.. توی متن نو ...

آره عزیزم میدونم عسل چشم❤️. در کل واسه بعضی پستها گفتم..  ک فکر میکنن مختص دختراس ی سری چیزا🌹🤎

آره عزیزم میدونم عسل چشم❤️. در کل واسه بعضی پستها گفتم..  ک فکر میکنن مختص دختراس ی سری چیزا🌹 ...

اره عزیز دلم.. ..منم متوجه شدم حرفت رو♥️

خیلی هم عالی و درست بود....دقیقا همون منظوری ک داشتم😚😊

فعلا...😇👋🏻
2456
خیلی خوبه😊😁

😁

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2714