2733
2739

میتونم پیش قاضی بگم ک من باوجود اذیت هایی ک کشیدم حاضرم برگردم ر زندگیم ولی ب شرطی ک همسرم وکالت حق طلاق بمن بده؟

آره فرصت خوبیه اگه شوهرت قبول کنه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون وقت قاضی چی میگه بنطرتون؟؟؟من نمیخوام تامدت ها پله های دادگاه روباالاپایین برم..باخصوصیاتی ک همسرم داره...اصلا معلوم هم نیست ک طلاق بده یانه.....این موضوع روچجوری عنوان کنم؟؟پیش کی عنوا ن کنم؟؟

2738
اگه حق طلاق بگیری مهریه چی میشه این وسط؟؟اونم سرجاشه؟

نمیدونم ک.....میخوام حق طلاق رو منوط براینکه بعدها ادعایی درقبال طلاهایی ک برام خریده نداشته باشه بگیرم...جهیزیم...وهدیه هایی ک درطول زندگی مشترک خریدع برای من

باشرایطی ک هست بنظرتون ،...ازشکایتم صرف نظرکنم وراه توافقی رو درپیش بگیرم....؟ ک اصلا معلوم نیست تن بده یانه...یا نه راضی نشم یه راست بریم دادسرا....؟؟من فقط میخوام هرچه زودتر ازین زندگی خلاص بشم...تنها حق وحقوقمم ک طلاهایی ک برام خریده کادو...اونا هستن..ک میخوام ادعایی درباره اونا نداشته باشه....چجوری میتونم این راه و پیش ببرم؟؟؟.

فکر نکنم تو پاسگاه بشه این مسایل مربوط به دادگاه خانواده میشه

یعنی همین دادسرا...؟....یعنی اگ رضایت ندم پرونده ازکلانتدی میره دادسرا و دادگاه خانواده....پیش قاضی این موضوع رومطرح کنم منطقیه بنظرت؟ 

فکر نکنم تو پاسگاه بشه این مسایل مربوط به دادگاه خانواده میشه

یعنی همین دادسرا...؟....یعنی اگ رضایت ندم پرونده ازکلانتدی میره دادسرا و دادگاه خانواده....پیش قاضی این موضوع رومطرح کنم منطقیه بنظرت؟ 

2706