2737
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
پ نحرفم بهتره😐😐😐😐

عاقا چه کاری بهتر از رسیدگی به وایتکس شوهر😂😂

میگن حتی اگه سر نماز باشیو شوهرت وایتکسش سر ریز بشه باید سریع نمازو جمع و جور کنی و به وایتکس شوهر برسی😂

چرا انقده مقاوت میکنین😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقا چه کاری بهتر از رسیدگی به وایتکس شوهر😂😂 میگن حتی اگه سر نماز باشیو شوهرت وایتکسش سر ریز بشه ...

جان من واقعنی 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2728
منو معرفی کن اون منحرفا رو معرفی نکن😁

ایشششش

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
عاقا چه کاری بهتر از رسیدگی به وایتکس شوهر😂😂 میگن حتی اگه سر نماز باشیو شوهرت وایتکسش سر ریز بشه ...

کو شوهر هنو نیومده😂😂😂بعدشم تو این حدیثا رو نگه دار واسه خودت و خودش😐😁😁

🤫هیسس دارم مظلوم‌نمایی میکنم ناصر  اقا نبینه

شما نترسید گوشی رو بگیره ماجرای عشق و عاشقی منو بخونه میگه دست ننم درد نکنه با این عروس آوردنش بعد میگه گمشو برو پیش عشقت🤦‍♀️😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
شما نترسید گوشی رو بگیره ماجرای عشق و عاشقی منو بخونه میگه دست ننم درد نکنه با این عروس آوردنش بعد م ...

وای اره هاااااا اونجاشو فکر نمیکردم بره ببینه  🤥

والا من هنوز تو مرحله خیار موندم😂😂😂

خیار کجا میشه و در چه نرحله ای

این حدیث از کی بود؟ هدیه علیه السلام؟😐

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪