2733
2734
عنوان

آموزش پی پی شستن

| مشاهده متن کامل بحث + 2480 بازدید | 115 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂عاشقتم

وای خدا من کمک نیاز دارم  چند روز دیگه دست تنها میشم نمیدوتم پی پی رو چی جوری بشورم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووخی ناااااازی😊

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

پوشکش رو باز میکردم بقایای پی پی رو یکم با پوشک پاک میکردم و پوشک رو جمع میکردم و میذاشتم داخل نایلون و گره میزدم

بعد پای بچم رو با دستمال مرطوب تمیز میکردم بعد میبردم توی روشویی میشستمش بعد میاوردمش خشکش میکردم و مجدد پوشکش میکردم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728

بچت بغل کن با دست چپ و شیر اب روولرم کن با دست راست،حوله ی پاش هم رو شونه ات بزار،بچه رو بکیر زیر آب و بعدشم با صابون مخصوصش صابون مالیش کن،الهی الهی

بعدم آب بزن و حوله پیچش کن و دست و صورتش هم بشووور و بخورش

در ابتدا نوزاد را در دست گرفته

سپس شیر اب را باز نموده

و باهم میریم زیر اب

ن خدایی انتظار داری چی بگیم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

وا مگه بچه ۱۴روزه رو میشورن؟؟والا من تا سه ماهگی فقط با دستمال مرطوب پاک میکردم فقط حمام به حمام اب به تنش میخورد خوب نیس زیاد بشوری مخصوصا اینکه نوزاد روزی مثلا پنج شش بار پی پی میکنه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738
مگه مای بی‌بی حکم دوشو ایفا میکنه  خب بچه پی پی کنه باید شستش دیگه

بیا بزناااا  فک کردم کهنه  رو میگی خوب  بشورین دیکخ  

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
شوهرت بلده؟؟ خوش به حالت

عزیزم تو گوگل بزن شاید بافیلم نشونت بده 

بهتر یاد بگیری

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
پوشکش رو باز میکردم بقایای پی پی رو یکم با پوشک پاک میکردم و پوشک رو جمع میکردم و میذاشتم داخل نایلو ...

همین تو روشویی میترسم سر بخوره واییی نمیدونی چه استرسی دارم میگم کمکی بره بچه ام بو بد میگیره من میترسم

شوهرت بلده؟؟ خوش به حالت

آره میگه دستت درد میگیره خودم میشورم حتی الان که دو سالش شده😅

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

هوا هم داره سرد میشه

ببین درسته که نوزاده ولی خب خیلی ضعیفه

من سه تا بچه بزرگ کردم همه رو هم همین جوری

الحمدلله چیزی شونم نشده

نه حساسیتی نه چیزی

تمیز که پاک بشه هیچ قرمزی و خارش و عفونت و اینام نمیگیره

عزیزم تو گوگل بزن شاید بافیلم نشونت بده  بهتر یاد بگیری

حموم کردنش هس فقط اونم تو وان هس زدم گوگل اینقر استرس دارم  

2706