2737
2739
عنوان

پشت کنکور یا غیر انتفاعی

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 50 پست
خیلی خونده بودم و خیلی هم بلد بودم سر کنکور از استرس دستام می‌لرزید و نمی‌تونستم درست فکر کنم

وایی اینو گفتی من برا خودم ترسیدم بار اول سرکلاس معلم ازم پرسید از استرس همرو یادن رف دهمم امتحان انلاین امروز داشتیم انقد استرس گرفتم ک هیچی تو ذهنم نبود با وجود اینکه نمونه سوالارو راحت حل میکردم واقعا برا کنکور میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی اینو گفتی من برا خودم ترسیدم بار اول سرکلاس معلم ازم پرسید از استرس همرو یادن رف دهمم امتحان ان ...

سعی کن عمیق بخونی و با آرامش که مث من بدبخت نشی به خودکشی فک کنی

2728
منظورم اینه که اگر از رشتتون راضی هستید برید تا سال دیگه اتفاقات معلوم نیست مشاور کسب و کار سا ...

رشته که همون مهندسی کامپیوتره

ولی دانشگاه 

آخه برم غیر انتفاعی 

بد نیس؟

رشته که همون مهندسی کامپیوتره ولی دانشگاه  آخه برم غیر انتفاعی  بد نیس؟

ای خدا

بهتررین رشتست

تو بازار کار مهارت و تجربه رو نگاه میکنن

نه دانشگاه

گرایش مناسب انتخاب کنید و حتما از ترم سوم ببعد مهارتهای تخصصی این رشترو بیرون دانشگاه تخصصی یاد بگیرید

مشاور کسب و کار سایت کنکور کلوپ

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
2738
من تجربی میخونم دهمم میشه بگید شما چقد میخونید سال دهم یازدهم و دوازدهم

عزیزم من نظام قدیمم😊😊

ولی سال اخر کف مطالعه ام ۸ساعت و سقفش ۱۲ ساعت بود...مرور و جمعبندی خیلی برام مفید بود و عید تقریبا تمام درسامو تموم کرده بودم و بقیه رو تست و خلاصه نویسی و مرور میکردم تا کنکور

اگه من بودم همین امسال انتخاب رشته میکردم اگه اهل درس هستی، میتونی توی مقاطع بعدی جبران کنی و سراسر ...

ینی میگید غیر انتفاعی بخونم ؟؟؟

پست کنکور بودن بد تره ینی؟

رشتم ریاضیه عزیزم  مهندسی کامپیوتر می‌خوام فقط

نه رشته ریاضی نمون پشت کنکور 

دوست من ریاضی بود هی میگفت چه اشتباهی کردم موندم

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2706