2733
2734
عنوان

به نظرتون مادرشوهرم ناراحت شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزن  منم بعد از دوهفته بهش زنگ زدم مثلا خاب بود ناراحت شدم میشناسمش با پدرشوهرم حرف زدم  ...

عزیزم کار خوبی کردی ، چرا بی حوصله ای فدات

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
عاقاا نیم ساعت با مادر شوورت چی میگفتی ...نه بگو جان ما

از همه چی حرف زدیم ، از گرونی و کارای خونه و خرابکاری های شوهرم و آشپزی و رب گوجه و سبزی قرمه 

آخرش هم گفت رب درست کردم واست میفرستم 

عزیزم کار خوبی کردی ، چرا بی حوصله ای فدات

شوهرم ارث مادرشو داره عصبیه و زودرنج

این ماه خیلی اذیتم کرد سر هرچیزی الکی بهونه میگرفت داد و بیداد میکرد اینم بگم سمتم میومد واسه عذرخاهی ..منم عصبی و بی حوصله و سرد و افسرده شدم ب مادرشوهرمم گفتم ک ی موقع دلخوری پیش نیاد  تا حالم بهتر میشد دوباره خراب میکرد دعا کن ارامش بگیرم 

2740
از همه چی حرف زدیم ، از گرونی و کارای خونه و خرابکاری های شوهرم و آشپزی و رب گوجه و سبزی قرمه  ...

🤭🤭بازم نیم ساعت نمیشه ☹برا خرابکاریای شوهرت چی گفت 🤭

کاش همه عروسا با مادر شوهرشون صمیمی باشن ...من نمیتونم انقدر حرف بزنم باهاش زود تموم میشه 😕

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
شوهرم ارث مادرشو داره عصبیه و زودرنج این ماه خیلی اذیتم کرد سر هرچیزی الکی بهونه میگرفت داد و بیداد ...

عزیزم هرکس یه دوره ای توی سال افسرده میشه ، به همسرت توضیح بده نیاز به آرامش داری گلم 

سوره مزمل رو به شربت بخون خودت و شوهرت بخورید آروم میشه بینتون

چجوری حرف مبزنید ک یک ساعت میشه جاریم با مادرشوهرم یک ساعت حرف میزنه. ..اخرم مادرشوهرم غیبتشو میکنه ...

وای 😂😂😂😂😂 نه ما از همه چی میگیم ولی غیبت نمی‌کنیم 

عزیزم هرکس یه دوره ای توی سال افسرده میشه ، به همسرت توضیح بده نیاز به آرامش داری گلم  سوره مز ...

اون بنده خدا سریع میومد سمتم از دلم دربیاره ولی من ازش سرد شدم دوری میکنم انگار ولی وانمود میکنم ک خوبم

خیلی اذیت شدم خیلی ممنون از راهنماییت

🤭🤭بازم نیم ساعت نمیشه ☹برا خرابکاریای شوهرت چی گفت 🤭 کاش همه عروسا با مادر شوهرشون صمیمی باشن .. ...

تعریف میکردم واسش ، میگفت اخلاقای پسرمو می‌دونم 

هرچی میگفتم یه کم میخندید و بعدش راهکار میداد بهم 

مثلا دیشب واسه امروز نهار آبگوشت درست کردم بوش کاملا پیچیده بود توی خونه ، شوهرم ساعت ۵ صبح رفته بود بالاسر قابلمه😂😂😂

2706