2737
2739
سال ۹۷ مامانش اینا اومدن  اما قبول نکردیم ساله بعد یعنی ساله ۹۸ مامانش دوباره منو تو روضه ی عمم ...

مبارک باشه به پای هم پیر شین😉

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
از،همون اول برا داداشش اومدن خواستگاری برادرشوهرم خودش متاهل بود اون موقع

من نفهمیدم..برادرشوهرت متاهل بود اومد خواستگاریت؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاریم دوستم و همکلاسم بود شماره منو داده که مثلا مزاحم من بشه دو ماه بعد زنش شدم بیچاره شکست خورد✌😂😂

گفتم یه امضاام من بذارم واسه قانون جذب بلکه تو این تاریخ 9/9/99 که روز تولدمم هست بهترررررین اتفاق برام افتاده باشه😍😍 یه آدم رویاییم که همیشه تو رویا زندگی میکنم😳 همه بهم میگن ماشالا یه دل داری زیبا هرچی میبینه میخواد😳 خب چیکار کنم منم اینجوریم😶 خدایا خواهش میکنم برام یه کاری جور کن برم سر کار هرچیییی دلم خواست بخرم انقد به شوهرم نگم که اونم واسم نخره😕 خدایا من و یه زن خیلی خیلی پولدار کن خدایا به من همراه با پوووول فراوان سلامتی هم بده الهی امین🙏 دوتا از عشقای زندگیم(مامانم و شوهر و گرامی)برام حفظ بفرما.و در آخر من اعتقاد دارم کسی که برام دعا کن دعاش در حقم مستجاب میشه خواهش میکنم برای ارزوهام دعا کنید 😘
2731
فک نکنم جالب باشه ها 😂 فامیل نزدیکیم ولی فققط تو مراسما و دعوتیا همو میدیدیم

چرا؟؟برا خودتون جالب نیس؟منم از بچگی با یکی تو فامیل داستان دارم ولی خیلی به ندرت همو میبینیم دیگه داره به خاطره ها سپرده میشه😅

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
روز خواستگاری زن داداشمم پیش بود مامانش فکر کرده بود اون عروسه بعدش گفته کاش اون یکی بود یعنی من بع ...

عزیزم

برای من برعکس بود  

روز خاستگاریم داداش شوهرم اومده بود  منو اجیم از لای در دید میزدیم میگفتم کاش اون سفید تره  باشه اون باشه ثبول میکنم  

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
مبارک باشه به پای هم پیر شین😉

ممنون عزیزم قربونت همچنین 

مراقبه افکارت باش  که فردای تو را میسازن 🌹🌹 مثبت فکر کن  تا مثبت جذب کنی     از الان تمرین کن افکارت رو مدیریت کنی   
من نفهمیدم..برادرشوهرت متاهل بود اومد خواستگاریت؟

برادرشوهر متاهلش با برادر ایشون دوست بوده و برای برادر مجردش میاد خواستگاری ایشون

2738
عزیزم برای من برعکس بود   روز خاستگاریم داداش شوهرم اومده بود  منو اجیم از لای در دید می ...

خخخخخخ چه بده اینجوری 😂😂😂

وا اسلحه که رو سرتون نذاشته بود طفلی  انتخاب خودتونو بپذیرید

واسه اینه که میگن هیچوقت معرف ازدواج نباشید. اگه بد بشه میگن شما کردید اگه خوب بشه میگن خودمون خواستیم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ممنون عزیزم قربونت همچنین 

من که مجردم به پای خودم میخوام پیر شم😂😂😂

برادرشوهر متاهلش با برادر ایشون دوست بوده و برای برادر مجردش میاد خواستگاری ایشون

اهااااان😂😂😂😂

چرا؟؟برا خودتون جالب نیس؟منم از بچگی با یکی تو فامیل داستان دارم ولی خیلی به ندرت همو میبینیم دیگه د ...

ما وقتی بزرگ تر شدیم دیگه خیلی کم همو میدیم ولی هنوز ته دلمون اون حس وجود داشت

بعدشم کلی داستان پیش اومد و شد آنچه شد😁

ان شاءالله بقیش بخیر بگذره!

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706