2733
2739

خونه تکونی کردین؟منکه دست تنهام،کم کم میکنم ولی بخاطر سرماخوردگی شدید نمیتونم زیاد انجام بدم،اینقد حالم بده ک نمیتونم شامم بذارم،از شوهرم خجالت میکشم،آبان ماه زایمانمه،شما درچ حالین باکارای خونه

با اینکه اوایلشه ولی بازم اینطوریم

کاملاااااا شلختههههه شدم😐😑

دست خودم نیست اصلا به زود دوروبرمو سر سری جمع میکنم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سوال بپرسیدم کسی جواب نداد خواهرمن ۲۸هفته ست چندروزه ترشح آبکی داره شماتجربه ای ندارید

منم گاهی دچارش میشم،دکتر گفت جنین حرکت داره پس مشکلی نیس،بهتره خواهرت ب دکتر مراجعه کنه تا یموقع کیسه ی آبش نباشه

2731
منم گاهی دچارش میشم،دکتر گفت جنین حرکت داره پس مشکلی نیس،بهتره خواهرت ب دکتر مراجعه کنه تا یموقع کیس ...

چندماه پیشم اینطوری شد ولی کمتربود رفت دکتر سونو داد گفت مشکلی نیست الان با چندروزه اینطوریه بیشترشبا می‌ترسه به خاطر کرونا همش بره دختر آخه پسرشم کوچیکه دوسالشع

وای اشتباه منو نکن،نذار تلنبار بشه،آخرای بارداری آدم سنگین تره

الان چهارماه و نیممه

نمیدونم چیکار کنم خو دست خودم نیست 

مامانم اینا قراره بیان بهش گفتم اومدی باید حسابی خونه زندگیمو تمیز کنی

فک کنم پشیمون شده فعلا از اومدنش حرفی نمیزنه😂😂

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2738

واای منم خیلیییی خونم داغون بود 

اما دیگه تحمل نیاوردم 

دیروز عصر پاشدم 

کـــــــل حیاط پله دسشویی هممم آیینه کردم 

کللل خونه جارو زدم کهنه کشی کردم یخچال تمیز کردم لباسا مرتب کردم همههه خونه وجب ب وجب تمیز کردم بعدم خودم رفتم حموم کــلی خوشگل کردم ب خودم رسیدم الانم با به خونه تمیز نشستم میخوام چایی بخورم وااای چ ارامشی بخدا اگه حالمون خیلی بده بخاطر خونه است اخه خونه ک مرتب باشه انگار ادم خودشم جون میگیره 😍

همسـرم  ارامــش زندگـیمه 💑