2737
2734
عنوان

ترس از دوست پسر اسبق......

2280 بازدید | 74 پست

یه رابطه عاشقانه و پر درد رنج همراه با چاشنی نامردی و خیانت داشتم حدود 6 سال پیش تموم شد.پسره یه ادم خائن خونه خراب کن بود تو لباس بره ناز که من دیر فهمیدم، حتی تا دو سال پیش گه‌گاهی مزاحم میشد و یا میگفت هنوز میخامت یا بهر دلیلی پیام میداد، با اینکه متاهل بود، بطور اتفاقی دیروز برادرش اومد محل کارم و منو دید، خیلی میترسم بره به برادرش بگه محل کار منو، خیلی وحشت دارم ازین موضوع با اینکه 6.7 سال گذشته ازش، چیکار کنم بنظرتون، استرس دارم 

یه لحظه اسبق رو خوندم اسب 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ازدواج کردی؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بره ها گرگ شدن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
اگه بیاد محل کارت چیکار میکنه مگه؟

ترس دارم ازش خیلی، کلا متنفررررررم دیگه ازش، هم میترسم هم نفرت دارم هم حس میکنم بعد از 6 سال ببینمش میمیرم از استرس و ترس، ادم بیشعوری بود 

2706