2737
2734
عنوان

هیچ دلخوشی تو زندگیم ندارم

309 بازدید | 15 پست
صبح تا شب کار میکنم آخرشم لنگ پولم.

ن تفریحی ن دلخوشی.

چه فایده ای داره این دنیای لعنتی که فقط باید سگ دو بزنی و به هیچ جا نرسی؟

از این دنیا متنفرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از خودت بدترم هست

شما سركار ميري لنگ پولي

من در به در دنبال شغلم تازه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
از خودت بدترم هست شما سركار ميري لنگ پولي من در به در دنبال شغلم تازه

عزیزم تو از کجا میدونی چقدر حسرت به دلمه؟

من کلی درس خوندم کارمم بیشتر حمالیه تا کار

2738
عزیزم تو از کجا میدونی چقدر حسرت به دلمه؟ من کلی درس خوندم کارمم بیشتر حمالیه تا کار

ميدونم چقد حسرت داري

چون جووناي الان نااابودن تباهن

نمونش خودم كلي درس بخون يه شغل درست حسابي حتي نيست 

نه تفريحي نه دلخوشي نه هيچ كوفتي

نميخوام انرژي منفي بدم اما واقعا افسردگي گرفتم

ميدونم چقد حسرت داري چون جووناي الان نااابودن تباهن نمونش خودم كلي درس بخون يه شغل درست حسابي حتي ...

چی خوندی عزیزم؟مجردی؟

منم خیلی افسردگی گرفتم.

هیچ امیدی به زندگی ندارم.

چی خوندی عزیزم؟مجردی؟ منم خیلی افسردگی گرفتم. هیچ امیدی به زندگی ندارم.

روانشناسي باليني خوندم 

اره مجردم شما چي

چی خوندی عزیزم؟مجردی؟ منم خیلی افسردگی گرفتم. هیچ امیدی به زندگی ندارم.

بعد چون ارشد باليني ام رشتم تو وزارت بهداشت طرح داره. يه طرح دو ساله كه هم سابقه كار خوبي ميشه هم حقوق خوبيم داره. از سال 97 ثبت نام كردم منتظرم نوبتم بشه. حالا چند روز پيش ديدم دوباره رفتم ته صف. رفتم پيگيري ميگه تماس گرفتيم جواب ندادي. در حالي كه هيييچكس با من تماس نگرفت. تو روز روشن حقمو خوردن همش پارتي بازي

آدم ديگه چه اميدي به اين زندگي داشته باشه اخه

اگه منم يه آشنا يا معرف داشتم اين وضعم نبود 

2706