2733
2739
هر جنگي اثرات روانيش نسلها بافي ميمونه ترجيح ميدم بچه من جنگ افروز وجنگجو نباشه 

منم اینجور ترجیح میدم عزیزم

اسلام بدنبال صلح و آرامشه

اما خب انسانهای دوران و زمانه ها، اونقدرا دنبال صلح نیستن...مگه الان امریکا ک همینجوووووور به ناحق خون میریزه، بدنبال صلحه؟

من میگم صلح و آرامش خوبه، شما میگین صلح و آرامش خوبه ،همه ک نمیگن....پس علت این همه جنگ و خونریزی چیه؟!

هر جنگي اثرات روانيش نسلها بافي ميمونه ترجيح ميدم بچه من جنگ افروز وجنگجو نباشه  

جنگ افروز بله.

اما مدافع حرف منه.

کسی که از وطنش در برابر حمله دفاع نکنه ترسو هست نه مدافع صلح

چون جنگ تحمیلی شده یه چیزی که بهت تحمیل کردن و تو دلت نمیخواسته.

اما حالا که تحمیل شده باید مبارزه کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزجان یکی میاد به کشورت حمله میکنه،میگی آقا چرا باید جنگ باشه؟! خب اون زبون نفهم اومده حمله کرده ...

عزيز جان انسان زبون داره مشكلات با صحبت و سياست بهتر حل ميشه تا تحريك بقيه و دعوا من اين شيوه رو دوست ندارم شما ترجيح ميدي به بچه ات كشتن رو ياد بدي من ترجيح ميدم نجات دادن رو ياد بدم 

منم اینجور ترجیح میدم عزیزم اسلام بدنبال صلح و آرامشه اما خب انسانهای دوران و زمانه ها، اونقدرا دن ...

همه جنگهاي جهان تك تكشون به يه علته سر قدرت تمام چرا بچه من قرباني قدرت طلبي بقيه بشه 

2731
عزيز جان انسان زبون داره مشكلات با صحبت و سياست بهتر حل ميشه تا تحريك بقيه و دعوا من اين شيوه رو دوس ...

بله در زمان حمله ی عراق زبون عراق این بود که یه هفته ای بیاد تهران رو تصرف کنه.

اگه تفکر شما اون موقع حاکم بود الان باید به صدام و عراقی ها می گفتیم قربان!

ساده لوحیه اگه فکرکنیم دشمن میاد حمله کنه

بعد ما میگیم عزیزم صلح خیلی خوبه

لطفا حمله نکن

اونم میگه چشم😐

به بچم نمیخوام کشتن یاد بدم

میخوام یاد بدم اگه کسی بهت زور گفت،حرف زور رو قبول نکن

عزيز جان انسان زبون داره مشكلات با صحبت و سياست بهتر حل ميشه تا تحريك بقيه و دعوا من اين شيوه رو دوس ...

شما چرا هر چی واستون توضیح میدن حرف خودتونو میزنی باز؟؟؟ اصلا منظورا رو متوجه نشدین اولا منظور تربیت درست بود مثلا تو زمینه علمی یا هر چیزی دیگه دوما مثلا جنگ ایران و عراق مگه اونا حمله نکردن یهو و بیخود و بی جهت اونوقت ما چکاری میتونستیم بکنیم جز دفاع این ایه قران هس که از کشور اسلامیتون و ناموستون دفاع کنین یا حمله داعش به این کشوارا اطراف اونا مگه زبون ادمیزاد و صلح میفهمن سرو میبرن میذارن رو سینشون شما وایمیسی از صلح واسشون حرف میزنی اونام میگن بله ممنون هدایت شدیم 

من صرفا خودم رو ماشین جوجه کشی نمیدونم که جهادم بشه فرزندآوری

عزیزم اونی که باید منظور منو میفهمیده فهمیده😊

من اسمی که شما گذاشتی رو نمیکنن میگم مادر نه ماشین جوجه کشی

مادر کلمه ی مقدسیه 

که فقط افتخار مادر بودن نصیب ما خانم ها میشه

2738
کدوم‌معلم شهید؟جریانش چیه

مال خیلی سال پیشه

مدرسه اتیش میگیره بچه هارو نجات میده خودشش میسوزه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
پدر من هشت سال جنگيد شما اون موقع كجا بوديد كه خمباره خونه عمه ام رو خراب كرد كجا بودي پسر خاله هام ...

عزیزم ما هم بها دادیم

ما هم خانوادمون در عرض چند ماه ۳ تا شهید دادن.

پس تا حدی میفهمم 

جنگ خیلی بده

من که نمی گم خوبه

اما وقتی زوری باشه چه میشه کرد؟

بعضی‌ها فقط میگن صلح صلح

خانم محترم،کاربر گرامی!

تا وقتی قدرت‌هایی در جهان هستن که ناقضِ صلح هستن،وجودِ صلح هم در جهان بی‌معناست!

کشوری که هزاران کیلومتر میکوبه و میاد این سر دنیا،افغانستان و عراق و امثالهم رو اشغال میکنه

کشوری که بی‌دلیل و علت رو سر مردمِ بدبختِ یمن بمب میریزه،اون کشور بویی از صلح نبرده

شماها همش میگید صلح و مذاکره!

صلح با کی؟با چی؟

با قدرت‌هایی که نمی‌فهمن مذاکره و صلح چیه و کارشون کلک و دو دوزه بازی هست؟!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
پدر من هشت سال جنگيد شما اون موقع كجا بوديد كه خمباره خونه عمه ام رو خراب كرد كجا بودي پسر خاله هام ...

و اینکه شما اگه تمام مطالب منو بخونی من میگم یه بچه ای که در هر زمان کار درست رو انجام بده

یه زمانی وقت کار علمیه

یه زمانی وقت کمک به نیازمندا 

یه زمانی هم وقت جنگیدن با دشمن

همیشه که جنگ نیست 

اسی گاهی اوقات دلم میخواد سرم رو بکوبم به دیوار از دست مذهبی‌های سایت

آخه این سایتِ هزار و یک رنگ جای این حرفاست؟

اینا ظرفیت دارن؟

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706