2737
2734
عنوان

حرف درستی زدم به شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 35 پست
خب گلم اون اشتباه میکنه ک میگه اما اگه تو بهش فک کنی و کینه بگیری فقط خودت اذیت میشی بزار بگه هیچی م ...

عزیزم من هییییچ جوابی بهش ندادم تاحالا و هیچ بی احترامی نکردم. اینو خوب شوهرم فهمیده ک بهشون احترام میذارم و اونا بی احترامی میکنن.

همین عید غدیر یه لباس کهنه رنگ و رو رفته بهم عیدی داد اونم طرفم‌پرت کرد گفت بیا اینم عیدیت!

در حالیکه خودشون سیدن و..

بازم من سکوت کردم و محترمانه گفتم قبول نمیکنم

حالمو پرسیده بودی :-D

اره😍😁تورو میبینم یاد نی نی دوقلو می افتم 😊🤗خداحفظشون کنه برات دعا کن خدابمنم بده دوقلو

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قربونت عزیزم.  تو خوبی؟ مگه باردار نیستی؟

هستم سومی رو دوقلو دختر دوس دارم🤗😊

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
ان شاالله به سلامتی زایمان کنی بعد یه  دوقلو دخمل خوشمل باردار بشی که دوتا داداش پشتشون باشه و ...

مرسی همچنین گلم❤

2738
من دوست دارم به دختر به پسر باشن 

اینطوری عالیه ولی من دوتاپسر دارم دوس دارم دوتام دخترباشه هم برای هم ابجی باشن هم برای پسرا 😍

اینطوری عالیه ولی من دوتاپسر دارم دوس دارم دوتام دخترباشه هم برای هم ابجی باشن هم برای پسرا 😍

اره اینجوری چهارتا که عالی میشه ولی من همین دوتا رو بیشتر نمیدونم بیارم خخخ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره اینجوری چهارتا که عالی میشه ولی من همین دوتا رو بیشتر نمیدونم بیارم خخخ 

انشالله سالم و دخترپسر باشن❤❤❤

عزیزم من هییییچ جوابی بهش ندادم تاحالا و هیچ بی احترامی نکردم. اینو خوب شوهرم فهمیده ک بهشون احترام ...

تمام این احترامهایی که درمقابل رفتاراونها بهشون گذاشتی'جمع میشن و ناگهان در چنین شبی منفجر میشی وترکشهات چندین نفرو زخمی میکنه😂

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2706