2410
2553
عنوان

حرف درستی زدم به شوهرم؟؟

819 بازدید | 35 پست

ازش پرسیدم اگه ی روز خیلی پولدار شدی ب خانوادت کمک میکنی؟

گفت اگه زنم صلاح بدونه و اجازه بده آره

بعد گفت اجازه میدی؟

گفتم اگه چوب لای چرخم کنن نه. ولی اگه کاری ب کارم نداشته باشن کمکشون میکنم و حتی اگه بیمار بشن ازشون مراقبت میکنم.

من خیلی رکم بعضی وقتا..😶نمیدونم خوب گفتم یا نه.

بعدشم اصلا ناراحت نشد چون خانواده خودش اصلا تو هیچ زمینه ای کمکش نکردند. و بهشون دلبستگی نداره

البته از مامانش کینه دارم. یه سری تیکه هایی انداخته که دلم گرفته ازش.

نه خوبه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بله حرف خوبی زدی😒

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

حالا هرچقدرم ایشون وابستگی نداشته باشه و براش مهم نباشه بهتربود اینطوری رک نگی

شما هم میگفتی اره حتما چرا که نه!

حالا کو تا شوهرت پولدار شه

شما زبونی خودتو مهربون جلوه میدادی

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

نه خوب گفتی 

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2714
هربار ک میرم خونشون مامانش یه چیزی میگه ک من ناراحت بشم مثلا خوب میشد فلانی رو میگرفتیم واسه محمد ...

خب گلم اون اشتباه میکنه ک میگه اما اگه تو بهش فک کنی و کینه بگیری فقط خودت اذیت میشی بزار بگه هیچی م جواب نده و احترام بزار ب حرمت مادر بودنش 

سلام عزیزم ببخشید اون شب گوشیم خاموش شد بعد که اومد جان بدم دیدم پاک شده پیامت 

کدوم پیام گلم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
حالا هرچقدرم ایشون وابستگی نداشته باشه و براش مهم نباشه بهتربود اینطوری رک نگی شما هم میگفتی اره حت ...

اوه انقد خودمو زبونی خوب جلوه دادم نگووو

هربار میرم خونشون مامانش میگه محمد چرا فلانی رو نگرفتی؟

من خیلی خیلی ناراحت میشم.هرچی باشه من الان زنشم و منو خواسته بعدشم با شوهرم سرسنگین میشم ولی علی رغم اینکه کلی ناراحتم ب شوهرم میگم درسته ناراحتم کرده ولی دوسش دارم و واسم عزیزه درحالی ک ازش متنفرم😶😐

اوه انقد خودمو زبونی خوب جلوه دادم نگووو هربار میرم خونشون مامانش میگه محمد چرا فلانی رو نگرفتی؟ م ...

😂😂👍

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706