2737
2739
عنوان

بارداری و کرونا

101 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها کسی هست خدای نکرده تو حاملگی کرونا گرفته باشه.من از دیشب یکم سرفه داشتم که الان به همراه خلط و هیچ علائم دیگه ای ندارم.بیاید یکم امید بدین خیلی مشغول فکرم.۱۹ هفتمه.واسه بچم اتفاقی نیوفته با بدبخای تا اینجا رسوندم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم اون سرفه خشک داره نگران نباش،چیزی نیست تا میتونی مایعات زیاد بخور چایی و عسل و ابلیمو هم بخور ولی عسلشو خیلی کم بریز چون میگن عسل واسه خانومای باردار خوب نیست زیاد

توکلت به خدا باشه...اصلا استرس نگیر به روی خودت نیار هیچیت نیست زود خوب میشی...

وای تروخدا واسم دعا کنید خیلی ترسیدم.من خیلی مراعات میکنم اخه.الان ۵ ماهه حبس خونه ام

نه عزیزم اون سرفه خشک داره نگران نباش،چیزی نیست تا میتونی مایعات زیاد بخور چایی و عسل و ابلیمو هم بخ ...

دقیقا فقط مایعات میخورم هندونه خوردم بالا اوردم خلط هام شروع شد البته یه بار خلط داشتم و گلوم خارش داره 

2738
چندردز به نظرت طول میکشه خوب شم.

والا همین سوال رو از دکتر پرسیدیم گفت مشخص نیس چون بیماری ناشناخته ای هست و برا همه یه جور نیست ولی اگه خفیف باشه ۴ یا ۵ روز نهایت یه هفته شدیدش هم که خدا برا کسی نخواد  

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد