2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پر حرفم یا نه

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
ایشالا زمستون 

انشالله ببخشید میشه این سواللم جواب بدی؟ اینکه مثلا میشه این پاییز نامزدی اینا باشه واینکه درمورد اون فرد چی حس میکنی مثلا فامیله؟ ببخشید بازم🙏

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
میدونه ناراحتی ولی خودشو زده بیخیالی  پول دستش بیاد میخره

منم بگو کی برمیگرده؟؟؟؟؟الان ب فکرم هس یان

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2740

شکلات جون بگو من کی یبوستم خوب میشه؟ لطفا هر چی حست میگه رو بگو و اینکه عشقم کی برمیگرده و پیام میده بهم حسشم بگو بهم چیه؟؟؟

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸