2737
2734
عنوان

بچه های حس ششم توروخداااا ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 169 پست
نه اصلاااااااا کس دیگه ای رو بفرست 

کس دیگه ای نیست 😥 من یا همه اطرافیان قطع ارتباط سختتتت کردم 🤦‍♀️😪😥 میگم حس میکنی خیانت کرده؟ ینی بعد کات با کسی بوده؟ 

الان با کسی نیست بوده   ب هم زده

میدونستم خیانت کرده 😢😢😔😔منه احمق تا همین اخر حتی ب ازدواج نکردن تا اخر عمر بخاطرش فکر میکردم 😢😢 میگی پس بهم فکر میکنه؟ الان چ حسی بهم داره؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دانشگاه ایی ک گفتی واسه من بود فک کنم 😅خط رو خط افتاد چی ازش حس کردی شاید از من حس کردی 

شاید😉😉😉😊😊

تو دانشگاه رابطتون خوب بوده ب نظرم

ی مدت بعد ب هم خرده درسته؟

بازم میگم بهتره کس دیگه ای غیر از خودت و دوستت باهاش صحبت کنه 

میدونی اون توقع داشته مثله خودش تو خیلی مواقع گذشت کنی 

ک نکردی

الان خیلییئییی ازت دلخوره

از دلش دراوردنش سخته

خدا برات نگهش داره حس میکنم ب هم می رسید و خیلی خوشبخت میشید

موندم چیکار کنم 😢😩هم میخوام بمونم هم دلم چرکین شده از دست کاراش اینقد التماسش کردم و اون چقد پسم زد حالا منم ازش سرترم یکم ولی چ خودشو میگیره 😥😩😪

خو پس چرا مى گى بظاهر كسى نداره 😄 تو دانشگاهم راحت رو نمى كنن  خيلى ترس از ضايه شدن هست بابا ...

جدددی!!!! تو دانشگاه!!! 😯من همیشه چشمم شازده رو  گرفته بود 😪

2738
من چیکار کنم موندم 😩

بابا هزارتا پسر بهتر هست 

حواست بخ بقيم باشه 

توجه دارن بيخيال نباشى 

الكى سر ى ادم ديگه كيساى خوبو نپرون ... 

آينده عاليه اگه با اين چيزا حال خودتو الكى خراب نكنى ...

شاید😉😉😉😊😊 تو دانشگاه رابطتون خوب بوده ب نظرم ی مدت بعد ب هم خرده درسته؟ بازم میگم بهتره کس د ...

اره تو دانشگاه بهمون میگفتن مرغای عشق 😭😭😥 ولی بعدش یهو بهم خورد من چی پس من اینقد ازش ناراحتم باورت میشه دفعه پیش بهش زنگ زدم گوشی رو داده ب ی دختره جواب داده حالم داغون شده 😭😭😭 میدونم ک الکی بود اون دختره فقط میخواست اذیتم کنه 

2706