2733
2739
خیلی ممنونم عزیزم  نمیدونم چطور ازت تشکر کنم

فدات بشم این چه حرفیه پارسا جان رو دعا کردم الهی عاقبت بخیر بشه تنش سلامت باشه غصه نخور بزرگ میشه میاد پیشت 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
فدات بشم این چه حرفیه پارسا جان رو دعا کردم الهی عاقبت بخیر بشه تنش سلامت باشه غصه نخور بزرگ میشه می ...

خیلی ممنون گلم

همه امیدم خداس.خیلی اتفاقا افتاده تو زندگیم که هیج کس نمیتونه ی درصد تحملشوون کنه ولی من بخاطر پسرم تحمل کردم ب امید اینکه زندگیم روبراه بشه ولی اوضاع بدتر شد متاسفانه

پناه میبرم ب خدا

ممنونم عزیزم 

الهی هر چی از خدا میخوای زودی براورده بشه برات ان شاالله

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها امشب یه دیس حلوا پختم یه سفره مختصر پهن کردم اومدم بگم دعا گو شما هستم ویژه منم دعا کنید

برای من خیلی دعا کنید.برای پدرم که دررقیدحیات نیست .برای مادرم و خواهرم

الهی صاحب سفره اول از همه حاجت دل خودتون رو بده

2731
عزیزم تو رو خدا برای زندگی منم دعاا ون نفست حقه خونمون فروش بره خونه بخریم خیلی داغونم 

عزیز دلم اگه لایق باشم برات نذر میکنم به زودی زود با قیمت خوب بفروش برسه و یه خونه خیلی خوب هم گیرت بیاد

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

سلام عزیزم من الان خیلی اتفاقی تاپیکت رو دیدم مامانم بخاطر تورم یکی از غدد لنفاوی زیر بغلش امروز میره دکار، سونو گفته باید نمونه برداری شه، تو رو خدا براش دعا کنید چیزی نباشه، نمیدونم چطور می‌تونم نذر سفرتون کنم 

2738
سلام عزیزم من الان خیلی اتفاقی تاپیکت رو دیدم مامانم بخاطر تورم یکی از غدد لنفاوی زیر بغلش امروز میر ...

سلام گلم. نگران نباش الهی که هیچی نیست همین الان خودم براش نذر میکنم و ادا میکنم بهم خبر بده فقط 

سلام گلم. نگران نباش الهی که هیچی نیست همین الان خودم براش نذر میکنم و ادا میکنم بهم خبر بده فقط&nbs ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنی الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده

ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنی الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده

خواهش میکنم عزیزم الهی که خانم حضرت رقیه خودش با دستهای کوچیکش حاجتت رو از خدا میگیزه من دلم روشنه نگران نباش به خدا اعتماد کن

خواهش میکنم عزیزم الهی که خانم حضرت رقیه خودش با دستهای کوچیکش حاجتت رو از خدا میگیزه من دلم روشنه ن ...

عزیزم رفتیم دکتر گفت احتمال زیاد چیز مهمی نیست دارو داد استفاده کنند و ۳ ماه دیگه مجدد سونو انجام بدن، دعا کنید مشکلی پیش نیاد الهی خدا حاجت دلتون رو بده عزیزم🙏🙏🙏

عزیزم رفتیم دکتر گفت احتمال زیاد چیز مهمی نیست دارو داد استفاده کنند و ۳ ماه دیگه مجدد سونو انجام بد ...

خداروشکز عزیزم توکل به خدا من همون لحظه که گفتین براشون دعا کردم و شیرینی نذر کردم انشالا که خوش خبر میاین فقط بهم اطلاع بدین بی زحمت من نذر رو ادا کنم الهی همیشه سلامت باشین الهی به حق جدمون غم نبینن و مادر در صحت کامل باشن در کنار شما. دعا در حق همدیگه زودتر اجابت میشه اگه دلتون خواست دعام کنید یه کار خوب برای من و همسرم جور بشه 

2706