2737
2734
عنوان

یه اتاق جم و جور کردمااا...حالم بده...😢

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 39 پست

منم کم خونی دارم هنچین میشم

یهو جنی میشم نفسم میره پاهام انگار نصف شده حتی اگه دراز کشیده باشم😥

راستی قرصو میگن تا شیش ماه نهایت باید بخوری تا کم خونی برطرف شه اینطوری شنیدم درسته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تنگ کننده سراغ داشتی خبرم کن😂🤦🏻‍♀️

هر وقت موجود شد برا خودمو دوستام برمیدارم موند میدم بت

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2728
منم کم خونی دارم هنچین میشم  یهو جنی میشم نفسم میره پاهام انگار نصف شده حتی اگه دراز کشیده باش ...

منم مث توام ...همیشه خسته ...دوس دارم  بخابم فقط...من قرص فقط دو بسته خوردم ...پس باز بخرم بخورم

عدسی درست کن بخور

روزی ٧ تا دونه بادوم بخور

قرص اسید فولیک به مدت ٣ ماه پشت سرهم بخور

ویتامین dهفته ای یدونه بخور 

زینک هم بتونی بخوری عالیه تموم ویتامیناتو تامین کن دیگه خسته نمیشی

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2738
اها گفتم اثر پاییز نباشه😂😂

نه همونیه ک من تشخیص دادم 

منم کلا خستم له لهم اصلا داغون😂😂فقط موقع تفریح و عشق و حال انرژی دارم اسم کار کردن ک میاد انگار تریلی از روم رد شده

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
من اومدم جمع کنم کلل کمدو میزارایشیو خالی کردم حالا حوصله جمع کردن ندارم از ظهر تا حالا حوصله ندارم& ...

دقیقا منم میز آرایشی خالی کردم بعد نشستم نگاش کردم فقط به زور پاشدم تمیز کردم الآنم ک حالم خرابه رو به مونم😄

مندیه اتا بخوام تمیز کنم باید کل کمدارو بریزم برا همین مامانم نمیزاره دست مبارکم به آشپز خونش دراز شه

والا😶🙎😼

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
2706