2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من ۱م برام تموم شد با ارسالش

سلام من وات ندارم.. الان من بخام بگیرم از شما باید بگیرم یا سفارش بدم از جایی دیگه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731
سلام عزیزم من تهران نیستم شما کجایین؟ قیمتش چنده

سلام من ۱ م برام تموم شده با هزینه پستش .من تهران هستم ۲ خریده بودم با یکیش کارم راه افتاد از ترکیه برامون ارساا کردن اگر میخواید پیام بدید به خطی ک گذاشتم

سلام تونستید تهیه کنید پماد رو

سلام نه... هزینه ای هم شما میگید ندارم بدم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

سلام ببخشید من دخترم ۳سال ونیمشه خیلی زود زود ادار میکنه دور واژنش هم همیشه قرمزه ومیسوزه چسپندگی لابیا هم نداره ونداشته ازش از ادرار گرفتیم هیچ عفونتی هم نداره اما از بچگی تا حالا درگیر این التهاب وقرمزی هست الان دکتر بهش استرومارین داده احساس میکنم ضرر داره واسه بچه میشه لطفا راهنماییم کنید واینکه چیکار کنم قرمزی پوسش وسوزشش واسه همیشه برطرف بشه

سلام مریم جون من ۶ روز ب موعد پریودم مونده وازطرفی دراقدامم این ماه سینه هام درد گرفته ونوک سینمم حساس شده وگاه گاهی دردهای خفیف زیر دلم حس میکنم که این ها ازده روز قبل پری شروع شده با توجه ب اینکه گفته شده دهانه رحم اگر بالا بره امکان باردار بودنت هست این نکته صحت داره چون الان که ۶ روز ب پری مونده وانگشتم و وارد واژن میکنم دهانه رحم ب دیواره واژن در قسمت انتهایی بالا رفته ممنون میشم راهنمایی کنید