2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی دوساعت دیگ میپیچونتت 

صبر کن

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

هنوز زوده

واسه من ۴ساعت بعد اثر کرد

هر نیم ساعت دوتا استفاده میکردم

شما چجوری استفاده کردی؟؟؟

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2738
تازه رفتم تو 7هفته سه تا واژینال به فاصله نیم ساعت و دوتا زیر زبونی استفاده کردم هنوز هیچ خبری نیست

من تازه باقرص دوروزه هفت هفته سقط کردم یکی زیر زبون و یکی داخل واژن به فاصله ۴ساعت تا ۶تا قرص استفاده کردم الان درد هم داری

من تازه باقرص دوروزه هفت هفته سقط کردم یکی زیر زبون و یکی داخل واژن به فاصله ۴ساعت تا ۶تا قرص استفاد ...

درد ندارم فقط تب و لرز طناب و پیاده روی بکنم یانه؟؟

هنوز زوده واسه من ۴ساعت بعد اثر کرد هر نیم ساعت دوتا استفاده میکردم شما چجوری استفاده کردی؟؟؟

هر نیم ساعت یه زیر زبونی یه شیاف فقط دفعه اخر شیاف یکمم طناب زدم لازمه ادامه بدم یکمی لرز دارم

2706