2733
2739

عموی شوهرم فوت شده اونم بخاطر کرونا

شام غریبانش من خیلی اصرار داشتم با شوهرم برم پیش خودم گفتم که ما زن و شوهریم اگر قرار باشه جایی بریم باید با هم بریم حالا شده میرم تو حیاژ میشینم بخاطر کرونا

بهش گفتم یا باهم میریم یا اینکه نمیریم

تو هم تنهایی نمیری

گفت برم بیرون کاردارم انجام بدم بیام تصمیم بگیریم چکار کنیم رفت و دیگه نیومد زنگ زد گفت صلاح بر اینه که من تنهایی برم و بعد مراسم اومد خونه 

منم خیلی ناراحت شدم که به من کلک زده 

الکی گفته بعدا باهم تصمیم میگیریم ودر رفته که تنهایی بره

حالا رفته دیده همه ی فامیل اومدن گفته بد شده که خانوم من نیومده  

پریشب که هفتمش رو تو خونه ی اونیکی عموش گرفته بودن هرچقد بهم اصرار کردبیا  نرفتم 

گفتم هفتم با شام غریبان فرق نداره که اون موقع تو صلاح دونستی که من نیام پس من هفتمشم نمیرم و نرفتم 

اونم از دستم ناراحت شد حق داره ناراحت بشه؟

به نظرتون باید میرفتم؟

من ازین ناراحت بودم که به  من کلک زده 

حق با کیه؟؟؟؟؟

چ جراتی دارید میرید مراسم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706