2733
2739
عنوان

دختر و پسر مجرد ۲۸ تا ۴۰ بیان،، آدمای الکی و تو مخی نیان..

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 58 پست
دوغ گرون شده فک نکنم بتونه😆😆

😂😂

آب خوبه

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۸ ، از ملبورن

این اسم کاربری اسم واقعیتونه آخه ازاین اسم خیلی بدم میادبه خاطراینکه یه طرف یه آدم کلاهبردارودروغگویی بودبه خاطراونه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2728
چون دوست دارم ببینم چقدر فضول و بیکار مثل تو اینجا هست که وقتی بهشون میگیرم نیا ، باز میان فضولی

اوه تا دلت بخه فضول هس .حالا همه اومدن جز اونایی ک مخاستی بیان پس نگرد الکی کسی نیس 

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
اب شهری اره وگرنه معدنی که اصلا😆😆😆

همون شهری بسشه

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738
درخواست بچه ها بود😂

سلام اینجا اگر با خانمها حرف بزنین شوخی کنین و خوش و بش  و احوال پرسی و این مسائل یا تاپیکی بزنین که خانمها بیان و چت بشه دسترسیتون برای همیشه بسته میشه تاپیکتون رو قفل کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
پس چرا حذفم نکردی ؟ اومدم تا چشمت دراد

من که نمیتونم ای کیو اونو که نی نی یارا زحمت میکشن  حیف نیس چش من دراد تو پلشت چش داشته باشی 

فقط خودت باش بهتر از اونیه که تظاهر کنی به اونی که نیستی  خداوکیلی 99/9/10 بگین درچه حالید اوضاعتون چطوره اخه مارو کشتید با 99/9/9