2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم به این فکر میکردم با این چند بار اقدام باردار میشم خدا اینا دیدم مردم از خنده...ببخشید😂😂😂

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2731
2738
من از روی شکم شدم، 😟

بدنت به قول دوست مون مکشش خوبه..جدا از شوخی تخمدانهات فعال خیلی مواظب باش از اونایی ک با هوا هم باردار میشن روش جلوگیریت خیلی مطمعن باشه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
بشر کاش ی چیزی اختراع کنه بشه از توی گوشی ب بعضی هایه لگد زد خب یهو بریزه چی 

ماله ما با هزار بار اقدام نگرفته برای تو هم اونجوری نگیره...دعاکن خدا به ما ببخشه نی نی 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
بدنت به قول دوست مون مکشش خوبه..جدا از شوخی تخمدانهات فعال خیلی مواظب باش از اونایی ک با هوا هم بارد ...

بله دخترمم بار اول حامله شدم

دوستام بهم میگن جاروبرقی میگن رحمتو بفروش بهمون🤣🤣🤣انشاله بعد این ای یو دی میذارم

مامی بهار و بهراد