2737
2739

من تازه کارم زود ناراحت میشم موندم باهاشون چجوری کنار بیام یجوری رفتار میکنن بهت بی احترامی میکنن ک وقتی درمیای از اداره دنبال ی مکانی تا گریه کنی.

بی تفاوتی بهترین راهه وتمرکز روی کار خودت 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

·•●✿●•·

بگذار هر ثانیه، حالِ تو خوب باشد ،
بگذار رفتنی ها بروند
و ماندنی ها بمانند.
تو لبخندت را بزن ، انگار نه انگار ...
حالِ خوبِ خودت را به هیچ اتفاق
و شرایط و شخصی گره نزن !
بی واسطه خوب باش ،
بی واسطه شادی کن و بی واسطه بخند ...
شک نکن ؛ تو که خوب باشی ؛
همه چیز خوب می شود ،
خوب تر از چیزی که فکرش را میکنی ...

✍ 

2731

چرا بی احترامی میکنن؟؟؟من از روز اول مقتدر برخورد کردم و تا حالا مشکلی پیش نیومده شما هم باهاشون برخورد کنید یه طوری که حد رفتارشونو بدونن

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
ببین هرچی ب نفع خودشونه رو انجام میدن..ب تازه کار محل نمیدن..

کار اولشون تو محل کار کاملا درسته...درمورد دومی شما باید به جمع اونا خودتو اضافه کنی پس صمیمی باش و در عین حفظ حرمت خودت باهاشون قاطی شو که محیط کار برات لذت بخش بشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738