2737
2739

شغلتون چیه؟

چه کسب و کاری دارید؟

حقوقتون چقدره در ماه؟؟

لطفا بگید بچه ها برای بقیه ایده و تلنگری بشه

ممنون❤💚

🍌برداشتم نشستم یه گوشه نگا میکنم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

من میخوام معلم شم ، درامدش متوسطه ولی من دوسش دارم خیلی شغل خوبیه😍🌺

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 18 سالمه فریلنسرم(دورکاری میکنم)اصل کارمم برنامه نویسی ولی کارای نرم افزاری مث پاور و اکسل و ورد و.... انجام میدم درامدم نسبت به تحصیلاتم و تعداد پروژه ها و سنم خداردشکر خوبه🌷

اینجا درامدها همه بالاس عزیزم🥴

پ چرا مال ما نیس.. بخدا خسته شدیم از این درامد پایین.... نگو چقد که اصلا روم نمیشه بگم😭😭😭😭😭😭😭😭

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
پ چرا مال ما نیس.. بخدا خسته شدیم از این درامد پایین.... نگو چقد که اصلا روم نمیشه بگم😭😭😭😭😭😭😭 ...

ماهم مث خودت

بیشتر شون تو رویا هستن

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
2738
میشه بگی چقدر درماه درآمد داری؟

بستگی داره خودم چقدر کار کنم چه نوع پروژه هایی و درخواست بدم و انجام بدم ولی مثلا از 15 شهریور تا الان یکم کار کردم چون پول تو جیبیم تموم شد😅درامدم 4 تومن شد الان کار نمیکنم تا دوباره بی پول شم

چقدر طول میکشه تا منم این ها رو یادبگیرم؟

من رشتم این بوده هنرستانیم تو هنرستان درسخون بودم کلاسم رفتم بستگی به سرعت یادگیری خودت داره ولی بشینی پاش تو 6 ماه میتونی فک کنم 2 3 تا زبان برنامه نویسی و نرم افزار کاربردی یاد بگیری