2737
2734
عنوان

خانما بچه م شیر نمیخوره چیکار کنم؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 42 پست
ببین رژیم غذایی کامل باید رعایت بشه مطلقا نباید لبنیات بخوری ادویه بخوری هرچیزی که مواد بیرونی داشته ...

نه شیر خودمو میخوره😑

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
والا منم از ترس این کرونای لعنتی جرئت ندارم ولی اگه فردام همینطور بود میبرمش

بنظر من برو من خیلی سختی کشیدم بخاطر همین شیر نخوردنش پریود شدم هم وزنش کم شد با شیشه شیرم نده بهش که دیگه سینتو نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نخوره غصه نداره شیرخشک بده 

گفتم حد اقل تا ۶ ماه شیر خودمو بخوره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728
امروز رو تا خواب رفت بهش شیر بده معمولا در خواب میخورن و یه مدت رژیم غذایی رعایت کن کامل چاره ای نی ...

خیلی وقته رعایت میکنم

اگه فردا کامل رعایت کردی و نخورد بازم باید دوز داروش قوی تر بشه

اگه فردا هم همینطور بود میبرمش دکتر

2738
متاسفانه همون یه بار اثر میگذاره خصوصا ادویه فاجعه اس احتمالا فردا دیکه میخوره

انشاالله🙏

نمیدونم ولی دختر من اگر پی پی نکنه بی اشتها میشه

اره دختر منم همینطوره

اما یه بار پی پی کرد گلاب به روتون

آخه این الان اصلا نمیخوره منم مجبور شدم الان ۴۰ سی سی با شیشه دادم😭

خب منم سر همین قصیه با شیشه بش میدادم

اصلا نباس بش یدی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍