2737
2734
عنوان

خانما بچه م شیر نمیخوره چیکار کنم؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیک ۴ ماه

دختر منم نزدیک 4 ماهگیش همین نچسب بازیا رو در اورد من از ترس کم شدن وزنش شیرخشک دادم نتیجه اش شد که دیگه شیر خودمو نخورد و شد شیرخشکی اما زنداداشم شروع کرد کم کم غذا دادن الانم بچش از سنگ نرمترم باشه میخوره

2728

وای پسرمنم از 3ماهگی اینجوری شد با اینکه بالا نمیاورد ولی رفلاکس پنهان داشت شیر نمیخورد دکترهم نبردم اگه میبردم انقدر عذاب نمیکشیدم چقد گریه میکردم شیرامو میدوشیدم شبا با جیغ از خواب بیدار میشد فکر میکردم نباید بچه رو بخاطر هرچیز نباید دکتر برد چقدر نادون بودم بلانسبت شما😔

رفلاکس بین ۳تا ۴اوج پیدا میکنه و باعث میشه نتونن شیر بخورن دارو میخوره؟ خودت رژیم رعایت میکنی؟ دیرو ...

نکسیوم

دایمتیکون

پدی لاکت

دیشب یه پاکت پفیلا خوردم ممکنه از اون باشه؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2740
پسرمنم ۴ماهگی ی مدت همینجوری بود فقط تو خاب شیرمیخورد فک کنم از لثه هاشه طفلی

اتفاقا خیلی دست به دهنش میبره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
عادت به شیشه نکرده؟

نمیدونم

آخه خیلی کم شیشه میدم

وای پسرمنم از 3ماهگی اینجوری شد با اینکه بالا نمیاورد ولی رفلاکس پنهان داشت شیر نمیخورد دکترهم نبردم ...

والا منم از ترس این کرونای لعنتی جرئت ندارم

ولی اگه فردام همینطور بود میبرمش

عزیزم ببخشیدا دست شویی کرده(پی پی) صب تا حالا 

بله فقط یک بار

2706