2733
2739

چطور از بچه ها مراقبت کرد یا شیر داد من یکی از فامیل ها فوت کرد گفتن سکته کرده چهاروز پیش رفتیم مراسم تو حیاط بود من درحد یه نیم ساعت نشستم ولی همسرم زیاد پیششون بود امروز گفتن کرونا داشتن حالا می ترسم گرفته باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۲ روزه کرونا دارم،دکتر گفت شیردهی رو ادامه بده،پسرم پنج ماهشه،اصلا شیشه نمیگره،شیر خشک نمیخوزه،م ...

الان بهترین؟ بچتون علا یم نداره؟ دیگه بعد از دوازده روز باید خوب شده باشین و ناقل نباشین 

2731
من ۱۲ روزه کرونا دارم،دکتر گفت شیردهی رو ادامه بده،پسرم پنج ماهشه،اصلا شیشه نمیگره،شیر خشک نمیخوزه،م ...

هر وقت حوصله داشتین میشه بگین چی کار کردین و چطور مراقبت کردین منم نمیتونم شیر خشک عدم نمی خوره امروز ماسک دم سر درد وحشتناکی گرفتم درش آوردم حتی ماسکم نمیتونم بزنم تازه یه بچه 6 ساله هم دارم نگران اونم هستم

دوتا ماسک میزنم،هربار میخوام شیر بدم دستام میشورم و ضدعفونی میکنم،زیاد بغلش نمیکنم،خوابیدنی شیر میدم وصورتمو میگیرم طرف مخالف،شبا تو پذیرایی میخوابیم و فاصله پنج  شش متری داریم.دیگه هرکاری تونستم کردم ،خداکنه فقط پسرم نگیره

استرس بیماری از خودش بدتره،من بیشتر ترس و استرس داشتم که باعث شد دستام به لرزه بیوفته ،اشتهامو از دست بدم و صعیف شم،شما مثل من نباشین خونسرد باشید. من داغون شدم .شب تا صب بیدارم .خود بیماری راحتره تحملش تا استرسش

2738
استرس بیماری از خودش بدتره،من بیشتر ترس و استرس داشتم که باعث شد دستام به لرزه بیوفته ،اشتهامو از دس ...

سلام خانومی الان بهترین ...منم دوهفته پیش خونه مادرم بوده تازه دیروز فهمیده کرنا داشته فک میکرد سرماخوردگیه .منم یه پسر هفت ماهه دارم شیر خودمو میدم دوروزه سر درد دادم فقط بیاین بگین چیکار کررردین ؟؟؟دارم ازاسترس میمیرم😔

سلام خانومی الان بهترین ...منم دوهفته پیش خونه مادرم بوده تازه دیروز فهمیده کرنا داشته فک میکرد سرما ...

سلام،از همین الان که متوجه علایم در خودتون شدین،دوتا ماسک بزنید حتی موقع خواب،فقط موقع شیر دادن بچتون بغل کنید،بیشتر روی زمین باشه و شما با فاصله یکی دو متری باهاش بازی کنید و سرگرمش کنید که بهانه بغل کردن نگیره،دست به هر وسیله بچه میزنید دستاتون بشویید ،من انقد دستامو در طی روز میشتم که کاملا پوست روش کنده شده بود.شبا تو پذیرایی بخوابید و با حداکثر فاصله ،درو پنجره باز باشه،البته الان شبا سرد شده

سلام خانومی الان بهترین ...منم دوهفته پیش خونه مادرم بوده تازه دیروز فهمیده کرنا داشته فک میکرد سرما ...

توکلت به خدا باشه ،مطمن باش پسرت هیچیش نمیشه،خونه مادرت پسرتم همراهت بوده،پس همون موقع ویروس وارد بدن پسرت شده ،احتمالا تا الان رد کرده یا گرفته متوجه نشدین.اکه هم از این بعد بگیره خفیف مثل سرما خوردکی،دکتر میگف بچه ها به انفولانزا بدنشون بیشتر واکن میدن تا کرونا

توکلت به خدا باشه ،مطمن باش پسرت هیچیش نمیشه،خونه مادرت پسرتم همراهت بوده،پس همون موقع ویروس وارد بد ...

اره تا علایم خستگی و سردرد ظاهر شد ماسک زدم ..امروز بهترم سردرد ندارم فقط یکم پشت سرم احساس سنگینی میکنم نمیدونم واقعا کرناس یا نه 

2706