2733
2734

چقدر بد بود زایمانم الان بعد ۲۵ روز درد شدید داشتم رفتم سونو روی بخیه هام هم سونو کرد داخل شکمم عفونت کرده....قرص داده اگه خوب نشه بستری بشم...اززبیرون هیچ مشکلی نداره فقط درد دارم...با قرصا خوب میشه واقعا؟

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

کدوم بیمارستان بودییییی

با انتی بیوتیک برطرف میشع آن شا ءالله 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیمارستان دولتی انگار که دارن گونی میدوزن مثل ادم بدوزید آنقدر طرف رو به درد سر نندازید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

هر روز رفتی حموم؟؟ بعد حمام سشوار کشیدی؟؟ داروهاتو خوردی؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

حتما باید انتی بیوتیک مصرف کنید و انتی بیوتیک موضعی بزنید برید دکتر براتون بنویسه 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
امیدوارم خواهر منم سز بود و همیشه درد داشت تا زایمان بعدیش که بعد دیگه درد نداشت معلوم نیست دکترش چط ...

چه بد.زایمان بعدیش چند وقت بعد بود مگه

منم از دیروز یکم سوزش دارم یکطرفش تازه بخیه موکشیدم وقتی میشینم رو زمین خیلی میسوزه بنظرتون عفونت ...

میگن سوزش هم علامت عفونته...چند روز گذشته؟

بیمارستان دولتی انگار که دارن گونی میدوزن مثل ادم بدوزید آنقدر طرف رو به درد سر نندازید

بیمارستان خصوصی رفتم باردومه میرم اونجا...ولی سزارین بار اولش خوبه فقط

هر روز رفتی حموم؟؟ بعد حمام سشوار کشیدی؟؟ داروهاتو خوردی؟

اره همه ی اینکارها رو کردم....بخیه ام از بیرون خوبه از داخل بخیه داخلی عفونت کرده

حتما باید انتی بیوتیک مصرف کنید و انتی بیوتیک موضعی بزنید برید دکتر براتون بنویسه 

پیش دکتر بودم امروز فقط قرصشو داد

بیمارستان خصوصی رفتم باردومه میرم اونجا...ولی سزارین بار اولش خوبه فقط

پس دیگه شانست زده اون جوری شده انشالله با دارو رفع بشه خدایش من خصوصی بودم عالی بود اصلا هیچی نفهمیدم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706