2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی

206 بازدید | 28 پست

سلام من 39هفته و سه روزمه و میخوام طبیعی زایمان کنم بچه ی اولمم هست.دکتر مامام بهم دمنوش تخم شنبلیله و شویدو آویشن داده گفته روز دوتا لیوان بخور.کپسول روغن کرچکم داده روزی سه تا میخورم بعد هر وعده.کپسول گل مغربیم شبا به صورت شیافت میزنم اما هیچ تاثیری رو نداشته و نداره.الان بیشتر شکمم سفت شده و انگار یوبس شده بدنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه ترسناك ! من ٤٢ ومين هفته بارداريم زايمان كردن ولي اينكارا نكردم . چرا عجله داريد ؟

وای عشقم😯😯😯😯😯

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

من از ماه اول بارداری پیاده روی میکردم کارامو انجام میدادم ورزش اصلا نکردم کلاس اصلا نرفتم اینایی که گفتی رو هم نخوردم ، من 27شهریور باید زایمان میکردم 22 شهریور لکه خون دیدم و رفتم بیمارستان ساعت 3صبح دردام شروع شد تا 6صبح که زایمان کردم

من هیجکدوم از اینارو مصرف تکردم

فقط پیاده روی داشتم هر شب

۳۹هفته و ۶ روز زایمان‌کردم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
گيسو 😍😍😍خوبي عزيزم 😍😍هانا جون خوبه 😍😍

سلام عزیزم عشقممم😍😍😍تو رو خدا دیگه نرووو.بمون،دیدمت شوکه شدم...اون مایا جیگر من چطوره؟

ما خوبیم😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
همزمان به هم پيام داديم 😍😍😍😍دو روزه برگشتم ديروز از حلما حالت رو ميپرسيدم 😍😍

خیلی گلی...بمون همیشه...😍😍😍

2706