2737
2739
عنوان

اونایی که پسردار شدن بیان

4712 بازدید | 64 پست

قبل بارداری برنامه خاصی داشتید یا نه

اونایی که تغذیه خاصی داشتن چی بوده؟!

نتیجه داشته

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولی رو یه سری چیزا که از نت دیده بودم انجام دادم‌، دیگه نمیدونم بخاطر اونا بود یا نه

اخه دومی ناخواسته شدو ناگهانی اینم پسره

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
من هیچ 

😩

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

نه اگه همه کارهای دنیاروکه گفتن انجام بدی برای پسردارشدن خدا نخات نمیشه ....فقط خدا میدونه واز حکمتش خبر داره پس به زور چیزی رو از خدا نخاین فقط توکل کردن ب بزرگیش کافیه

این کاربریو یکی بهم داده   بله درست متوجه شدید نیازی به فکر کردن نیست   فقط م_ _ ا  

نه خودش شد، ولی میگن گرمیجات زیاد تاثیر داره، من و شوهرمم گرمیجات زیاد میخوردیم شاید از اون باشه🤷

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
من اولی رو یه سری چیزا که از نت دیده بودم انجام دادم‌، دیگه نمیدونم بخاطر اونا بود یا نه اخه دومی ن ...

بسلامتی 😍

نه اگه همه کارهای دنیاروکه گفتن انجام بدی برای پسردارشدن خدا نخات نمیشه ....فقط خدا میدونه واز حکمتش ...

به زور که نه ولی دختر داریم خیلی دوسش داریم ویه پسر میخایم ان شاالله اگه خدا بخواد بشه

نه خودش شد، ولی میگن گرمیجات زیاد تاثیر داره، من و شوهرمم گرمیجات زیاد میخوردیم شاید از اون باشه🤷

چی بیشتر خوبه؟کرمیجات

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706