2737
2734
عنوان

جریان تاپیک اونیکه گفته بود نگید که این خبر راسته چیه بچه ها؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 71 پست
دیگه بعضی کشورها گفتن وقتی ازبرجام خرج شده نمیتونه این کارروانجام بده ولی درخواست بین الملی داده🙁😐 ...

البته فکر نکنم موافقت بشه چندتا از سازمان ها قبول نکردن

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای آروم باش به خودت استرس نده نی نی گناه داره دعا کن انشاءالله همچی درست بشه

ایکاش یکی تواین فامیل نکبتیمون حرفامو باورکنه بعدا تاپیک میزنم بیابخون عزیزم ماجرامو ببین چقدرشرایطمون سخته

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2731
آره واقعا اگه این روحیه نبود... یه مشکلات خیلی بدی پیش اومده که حتی نمیتونم بخاطرش تاپیک بزنمو توضیح ...

چی بگم عزیزم 

چون مادر خیلی عزیزه اینو گفتم

انشالله خیلی زود مشکلاتتون تمام میشه❤

2738

۸قدیم یا جدید

حکایت ازین دارد که ایرانی‌ها به پشمشون هم نگرفتن😂😂

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹