2733
2734
عنوان

کیا بدبخت و فلک زدن؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 98 پست

من نزدیک بیست سال قناعت کردم  از لباس خوراک از همه چی زدم تونستم یه خونه بخرم خدا رو شکر ،،،،اما چه خونه ای ؟چون آپارتمانیه  همسایه های خوبی ندارم اعصابم ریخته بهم کلی استرس و ناراحتی   

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من فقط ازش اموزش گرفتم که کارمو حل کنه

خیلی سربسته حرف میزنی خوب قشنگ توضیح یده عزیزم نکنه ازاین دعا نویسا و رمال هاست که بااجته درارتباطن 

بچه ها یه چیز لگم هر کسی از اینده و گدشتت میگه بیشترشون با جن درارتباطن اینو تو قران نوشته بود خدا نهی کرده 

امیدوارم اون شخصی که به شما کمک کروه ازاون دسته نباشه حالا اگه میشه راجع بهش تو ضیح بده 

2731
2740
خیلی سربسته حرف میزنی خوب قشنگ توضیح یده عزیزم نکنه ازاین دعا نویسا و رمال هاست که بااجته درارتباطن& ...

نه عزیزم من خودمم به اونا اصلا اعتقادی ندارم ایشون نه دعا نویسه نه رمال بهت کمک میکنه فقط

2706