2733
2734

چندین ساله بیکارم و بی پول باعثش‌ هم مردم هستن ، همه جا اذیتم کردن  تحقیر و سرزنشم کردن ، نذاشتن به زبون بیام یا نظری بدهم یا تجربه کنم یا مسولیتی داشته باشم ، همه گفتن بی عرضه و به درد نخور با اذیت‌ها و رفتارشان نداشتن پیشرفت کنم یا موفقیتی داشته باشم ، واقعا مردم اذیتم کردن ، خیلی ضرر کردم تو زندگی به همین خاطر ، معجزه هست به علت این رفتارها دیوانه نشدم یا خودکشی نکردم یا دزد و قاتل نشدم ، چون مردم خدایش خیلی اذیتم کردن ، مثل حیوون وحشی همه جا اذیتم کردن بی دلیل نیست که در دنیا میگن ایرانیا وحشی هستن و اینکه در زمان شاه خارجی ها که در ایران زندگی می کردن ، حق توحش می گرفتن.

حق توحش رو اولين باره كه ميشنوم🤔🤔🤔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابا اینا بهانست.مردم کین گور بابای مردم.تو ایران باید پررو وطلبکار باشی.صداتو بلند کنی ودست پیش بگیری پس نیوفتی.مردم میلیارد ملیارد دزدی واختلاس میکنن بعدم میگن هدیه گرفتیم.زرنگ باش

در گوگل سرچ کنید حق توحش در ایران هست

به هر حال مشكل شما اين نيست

مشكلتون اينه كه اعتماد به نفس نداريد و دهن بين هستيد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738
بابا اینا بهانست.مردم کین گور بابای مردم.تو ایران باید پررو وطلبکار باشی.صداتو بلند کنی ودست پیش بگی ...

من همیشه از بقیه طلب کارم حتی اگه حق باهام نباشه چون جامعه این طوره وگرنه قورت میدن ادمو 

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙

اول باید روی اعتماد به نفستون کار کنید . و اینکه حرف های دیگران براتون ارزشی نداشته باشه.

ببینید در چه زمینه ای علاقه دارید دنبالش کنید .اگر به کارهای فنی علاقه داشته باشید میتونید برید مراکز فنی حرفه ای شهرتون مهارت کسب کنید و منبع درامد باشه براتون کسیکه درامدی از خودش داشته باشه هم حرفی برای گفتن داره هم اعتماد ب نفس داره

اینم بگم صبر در کار خیلی مهمه خیلی جوونا الان انتظار دارن یک شبه صاحب همه چیز بشن که این خودش عامل دلسردی میشه. 

لطفا لایک نکنید ممنون.

باید بی تفاوت باشی و به هیچکس محل نذاری،تو این دنیا حتی اگه پیغمبرم باشی برات حرف درمیارن،به خودت بیا ضعیف نباش،تو فردا میخوای یه خانواده رو بچرخونی،بهتره رو خودت کار کنی وگرنه میخورنت،بخور تا خورده نشی،موفق باشی.

2706