2737
2739

با شماره جدید زنگ زدم بهش اول جواب نداد بار دوم جواب داد 

بهم گفت شما حتی صدامو نشناخت بهش گفتم منم فرشته ساکت شد میدونستم میخواست قطع کنه ازش خواهش کردم قطع نکنه بهش گفتم گوش کن میخوام همه چیزو بهت بگم حداقل بعدا حسرت این نمونه تو دلم ک اگه میگفتم شاید منو میبخشیدی توی پنج دیقه همه چیزو بهش گفتم ازش خواستم ی چیزی بگه گفت ببخشید بجا نیوردم داری راجب چی حرف میزنی دیگه مزاحمم نشید لطفا...چی میگفتم اون ادعا میکرد اصلا منو نمیشناسه بهش گفتم ی روزی اتفاقی میبینیم همو  ....دلم خوشه حداقل بعد یک و نیم سال ب حرفم گوش داد شاید الان ن ولی ی روزی ب حرفام فک کنه و پشیمون بشه ولی من دیگه قیدشو میرنم شاید این واسه زندگیم بهتره 💔

🤔

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چقدر مجهول حرف میزنی

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2706