2733
2734
عنوان

كيا با قرص ميزوپروستول سقط كردن؟ بيايد تروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 5674 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ دکتر بیخودی داشتم پس😶 عملا زجرکشم کرد

دوبار سقط کردم

بار اول که ۴ تا شیاف بود یه زیرزبونی

بار دوم گفت چون قبلا سقط داشنی و یه بار دهانه ی رحمت باز شده دوتا شیاف داد بقیه رو زیرزبونی

🍁
دوبار سقط کردم بار اول که ۴ تا شیاف بود یه زیرزبونی بار دوم گفت چون قبلا سقط داشنی و یه بار دهانه ...

انشالله که شیرینی وجود بچه ات، اون تجربه های تلخ رو از یادت ببره

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
اتفاقا میان سقط دردش بیشتره مثل یه میوه کال که دیر تر از درخت جدا میشه میمونه اما میوه رسیده راحت تر ...

میوه کال سه ماه دومه عزیزم. سه ماه اول شکوفست که راحت میریزه سه ماه اخر میوه رسیده که هرچی رسیده تر راحتر میریزه. تو ریحانه بهشتی این مثال فکنم زده بود

2738
بخاطر تشكيل نشدن قلب دارم سقط ميكنم.اينقدر راحت قضاوت نكنيد

یکی از نزدیکان منم این طور شد آن شالله خدا کمکت کنه راستی کاچی درست کن بخور خیلی خوبه آگه پیشت بودم برات درست میکردم. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706