2733
2734

سلام دخترم ده ونیم ماهشه

تاحالا بهش شیرخشک ندادم

الان شیرم کم شده سیر نمیشه‌

چه نوعی بگیرم بخوره

تاحالا بهش شیشه ندادم بگیره

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

شیر خشم فقط تا یکسال باید بدید وبعد یکسالگی باید غذا زیاد بدید و شیر جایزش باشه اونم یا شیر مادر یا شیر پاستوریزه 

شیر خشک بالای ۱ سال فقط تجارته

الان تا ۱ سالگیش اپتامیل ۲ بدید

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین باید بخری امتحان کنی .

بچه من اپاتمیل میخوره 36 روزه هستش بهش میسازه .

اما نان خریدم نساخت .

پسر خالم آپاتامیل بهش نساخت .نان میخوره . 

بستگی به بچه داره .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیر خشم فقط تا یکسال باید بدید وبعد یکسالگی باید غذا زیاد بدید و شیر جایزش باشه اونم یا شیر مادر یا ...

ممنونم عزیزم

فعلا تا یکسال میدم البته خدا کنه بخوره

ممنونم عزیزم فعلا تا یکسال میدم البته خدا کنه بخوره

با فنجان نوزاد بهش بدید 

تو‌نت بزنید عکسشو میاره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببخشید عزیزم میشه ب سوالام جواب بدی من جواب سوالت رو نمیدونم 

رژیم غذاییت تو دوران شیردهی چی بود؟تو بارداری چقدر وزن اضافه کردی؟الان وزن کم کردی؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
سعی کن با غذا سیرش کنی شیر خودتم تفننی بهش بدی

تو غذا خوردن اذیتم میکنه متاسفانه قبلا خوب بود هرچی بزرگتر میشه شیطون میشه

خودمم دیگه شیر ندارم ازبس تو دهنشه. 

2738
ببخشید عزیزم میشه ب سوالام جواب بدی من جواب سوالت رو نمیدونم  رژیم غذاییت تو دوران شیردهی چی ب ...

تو دوران شیردهی تا ۸ماه . لبنیات گاوی اصلا نخوردم همین. هرچی ک توش شیر بود مثل کیک و ....

مایعات و آب هویج و رازیانه میخوردم زیاد

تو بارداری ۶۵ کیلو شدم ک قبلش ۴۵ کیلو بودم

بسرعت هم بعد زایمان غیب شد وزنم

الان شاید بین ۴۹ تا ۵۰ باشم

تو غذا خوردن اذیتم میکنه متاسفانه قبلا خوب بود هرچی بزرگتر میشه شیطون میشه خودمم دیگه شیر ندارم ازب ...

عزیزم 

ببین من همه جای خونه توی ظرفای کوچیک خوردنی میذاشتم همین که دور دور میکرد اونارم میخورد مثل کشمش و میوه ها رو کوچولوکوچولوکنم البته باید, بهش مطمئن باشی که میتونه کنترلشون کنه تو گلوش نپره هروقت گشنش بشه یکی میخوره اذیتم نمیکنه الانم خداروشکر خوش غذان 

خدا برات حفظش کنه

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
ببین باید بخری امتحان کنی . بچه من اپاتمیل میخوره 36 روزه هستش بهش میسازه . اما نان خریدم نساخت . ...

فعلا همین اپتامیل میگیرم خدا کنه البته بخوره  

عزیزم  ببین من همه جای خونه توی ظرفای کوچیک خوردنی میذاشتم همین که دور دور میکرد اونارم میخورد ...

ممنونم گلم پیشنهاد خیلی خوبی دادی . همین کارو میکنم ❤❤❤❤

حواست باشه هر وقت خواستی بهش شیرخشک بدی با هر چیزی بده جز شیشه چون اگه شیشه بدی دیگه سینه نمیگیره

جدی؟؟ 

اخه دیگه سنش گذشته 

2706