2737
2734
نه یکتا ناصر لیفت شقیقه نکرده چشماش رو حالت گود کرده افسانه پایگان هم چشماش رو گود کرده  البت ...

نه از ترلانم‌خوشم نمیاد سلیقه ایه 

گود کردن وطوریه؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من ساری انجام دادم حدود یساله .بخاطر همین نمیتونم بگم راضیم یا ن چون فعلا خوبه و برنگشت ولی دوستام ا ...

خدا رو شکر که برات درد زیاد نداشته

به نظرم کیس با کیس فرق داره

من کلا آستانه دردم پایینه🤪

حالا به نظرت می ارزید؟ یعنی زیبابییتون بیشتر شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وووویی آره شنیدم ببین بوتاکس کردم ولی اصلا قابل مقایسه با کسایی که لیفت کردن نشد چشمام تازه بعد پنج ...

منم میخوام بوتاکس کنم تاثیری داره تو کشیدن چشم و قشنگ میشه اصن؟

ن ندیدم از نزدیک ولی تو همین نی نی سایت کسایی ک انجام دادن تاپیک زده بودن ک خیلی درد داشتیم و کبود شدیم 

2731
منم میخوام بوتاکس کنم تاثیری داره تو کشیدن چشم و قشنگ میشه اصن؟ ن ندیدم از نزدیک ولی تو همین نی نی ...

آره بوتاکس هم کمی قشنگ میکنه حالت چشم ها رو

ولی بیشتر روی همون چروک و خط اخم تاثیر داره

فقط دو تا نکته یادت باشه

هم دکتر خوب انتخاب کن مراجعه کننده هاش رو ببین اگه خوشت اومد برو

هم اینکه وقتی بوتاکس میکنی حداقل حداقل تا یک ماه و نیم بعدش مهمونی مهم یا عروسی نداره

چون بعد یک ماه هم باید بری ترمیم

اطراف چشم یا گونه ها یا حالت پف داری هستند به مرور طبیعی میشه....

آره بوتاکس هم کمی قشنگ میکنه حالت چشم ها رو ولی بیشتر روی همون چروک و خط اخم تاثیر داره فقط دو تا ...

ن من چروک و خط اخم ندارم چون ۲۲سالمه فقط واسه لیفت شقیقه میخوام بوتاکس کنم بعد منظورتون چیه از اینکه تا یک ماه نباید برین عروسی متوجه نشدم

۲۲ خیلی زودهههه واسه بوتاکس

بوتاکس بیشتر کارش از بین بردن چروک دور چشم که خط اخم و چروک پیشانی هست

حالا یه خورده به چشماها هم حالت میده

منظورم از اینکه نری اینه که

وقتی بوتاکس میکنی تا سه هفته یک ماه صورت آدم ورم داره دیدی بعضی ها شبیه آدم فضایی شده صورتشون😂

من که خودم اینطوری شده بودم

متاسفانه یه عروسی هم رفتم داماد قبل از مراسمش بوتاکس کرده بود با اینکه به چشم برادری قشنگ بود اما یه جوری بود نه خندش معلوم بود نه اخمش نه هیچی

خلاصه بوتاکس جوریه  انجام دادی تا یک ماه یک ماه و نیم  جاهای مهم دعوت شدی نری بهتره

2738
ببین مثلا دیدی بعضی ها پشت پلکشون پف داره اون پوست پلک رو جراحی میکنند همچنین گودش میکنند

ها 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خدا رو شکر که برات درد زیاد نداشته به نظرم کیس با کیس فرق داره من کلا آستانه دردم پایینه🤪 حال ...

اره خیلی ولی بنظرم اول بوتاکس ابرو انجام بده اگ دیدی خوشت اومدو باهاش کنار میای برو لیفت کن .اگ دیدی خوشت نمیاد ک بد ۶ ماه ی سال مثل اول میشه 

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄
اره خیلی ولی بنظرم اول بوتاکس ابرو انجام بده اگ دیدی خوشت اومدو باهاش کنار میای برو لیفت کن .اگ دیدی ...

خدا رو شکر که خیلی راضی هستی

بوتاکس یک بار اونم یک  سال پیش انجام دادم دوست داشتم با اینکه ماندگاریش برای خط اخم و...خوب بود اما حالت چشمام که رو به بالا باشه خیلی موندگاری نداشت

من بیشتر بعد از عمل فکرمو مشغول کرده از عوارضش که نمیدونم شایعه هست یا واقعیه؟! 

اینکه با عمل لیفت شقیقه بعضی ها سردرد میگیرند یا چشم هاشون ریز میشه یا تند تند باید پلک بزنند یا چشم ها حالت زل میگیره و.... 

دکتر شبنم شادابی لیفت شقیقه انجام میدن من قبلا فکر میکردم فقط ابرو میشه لیفت کرد اما دیدم لیفت شقیقه خیلی خوشگل میشه
االن که بیرون رفتن ریسک داره دکتر شادابی ویزیت آنلاین گذاشتن لینکشو میزارم من امتحان کردم خیلی راحت بود
https://mavarateb.com/doctor/دکتر-شبنم-شادابی

من ساری انجام دادم حدود یساله .بخاطر همین نمیتونم بگم راضیم یا ن چون فعلا خوبه و برنگشت ولی دوستام ا ...

سلام عزیزم 

الان یکسال از پست لیفت شقیقه گذشته 

هنوز هم اونجوری مونده ؟ من میخام انجام بدم تردید دارم

2706