2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه بودم موهامو سفت کیبستم اونجوری میشد نمیدونستم بعدها میشم صاحب سبک😁😁😁

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

من می خوام انجام بدم خیلی برام مهمه نتیجش رو دوست داشته باشم....ممنون میشم از تجربه خودتون یا اطرافیانتون بگید.....مدت نقاهت یا موندگاری اینکه چقدر روی زیباییشون تاثیر گذاشته و.... 

2740
من بچه بودم موهامو سفت کیبستم اونجوری میشد نمیدونستم بعدها میشم صاحب سبک😁😁😁

منم چون چشمام کمی حالت افتاده داره

همیشه عروسی ها قبل شینیون با کش

سفت موهامو از دو طرف میکشم خیلی حالت چشمام قشنگ تر میشه

ولی دیگه خسته شدم🙃

دوست دارم همیشه حالت چشمام کشیده باشه

منم چون چشمام کمی حالت افتاده داره همیشه عروسی ها قبل شینیون با کش  سفت موهامو از دو طرف میکش ...

فکر کنم یکتا نصرم کرده من خوشم نیومد

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من می خوام انجام بدم خیلی برام مهمه نتیجش رو دوست داشته باشم....ممنون میشم از تجربه خودتون یا اطرافی ...

لیفت شقیقه عملش وحشتناک درد داره بوتاکس کن شقیقته تو بدون درد و بدون دوره نقاهت 

فکر کنم یکتا نصرم کرده من خوشم نیومد

نه یکتا ناصر لیفت شقیقه نکرده

چشماش رو حالت گود کرده افسانه پایگان هم چشماش رو گود کرده 

البته شاید یکتا ناصر همراه با لیفت چشماش رو گود هم کرده....در کل گود کردن به هر کسی نمیاد

اما اکثرا با چشمای کشیده قشنگ تر میشند مثل ترلان پروانه

دکترت کی بود عزیزم؟ چند سال پیش انجام دادی؟ از دوران نقاهتت بگو لطفا راسته میگند خیلی کبود میشه ص ...

من ساری انجام دادم حدود یساله .بخاطر همین نمیتونم بگم راضیم یا ن چون فعلا خوبه و برنگشت ولی دوستام انجام دادن تاحدودی برگشت.کلا عمل سرپاییه و زیاد درد نداره چند روز اول ی دردایی دارع ک با مسکن حل میشه من شیاف میزاشتم ک کلا دردی نداشته باشم

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄
لیفت شقیقه عملش وحشتناک درد داره بوتاکس کن شقیقته تو بدون درد و بدون دوره نقاهت 

وووویی آره شنیدم

ببین بوتاکس کردم ولی اصلا قابل مقایسه با کسایی که لیفت کردن نشد چشمام تازه بعد پنج ماه هم برگشت

لیفت خیلی قشنگ تر میشه

حداقل هم پنج سال می مونه

شما از اطرافیانت کسی لیفت انجام دادند؟ چند روز درد کشیدن؟