2733
2734
عنوان

مامانا‌وباردارامیاین مسافرت

199 بازدید | 41 پست

خانما من ۲۲هفتمه وقراره باهواپیما بریم شهرستان وچندهفته بمونیم وباماشین سواری برگردیم که تا اون موقع ۷ ماهه میشم  مجبوری همسرم میره ومن الان نمیدونم برم یانه میتونه خدای نکرده خطرناک باشه تواین دوران فقط کرونا روبهونه نکنین چون جایی نمیریم حتی برای خرید بیرون  

واسه بگشت ک ۷ماهه میشی خطرناکه

از ۷ماه مسافرت ممنوعه گلم اونم با ماشین

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هواپیما الان خیلی خطرناکه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

من دقیقا توی ماه هشتم رفتم مسافرت... 

با سواری رفتم با سواری برگشتم...

اونم روی صندلی عقب...

خداروشکر نه اذیت شدم نه مشکلی پیش اومد ولی توصیه نمیکنم به هیچکس..

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2738
نمیدونم کجا برم.میشه بگید لطفا؟

بالای صفحه سمت چپ عکس پروفایلت هست روش بزن برو توی نی نی سایت من. صفحه ی جدیدی یه سه خط هست کنارش نوشته نی نی نی سایت من.بزن منو باز میشه زده دوستان من. اسم دوستان همه رو میاره هر کی رو خواستی لغو کن

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706