2737
2734
عنوان

خانم های تحصیل کرده و باسواد بیان اینو ببینن

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب گفتم به غیر از اینا.اگه میاوردم که میرفتم😀دیگه نیاز به دودلی نبود

ادامه پست نوشتم ک بقیش نیاز ب تلاش خیلی زیاد خودت داره

مثلا امروز ب من گفتن بهداشت بازار کار نداره نرو

ولی کسی رو میشناسم بلافاصله بعد تموم شدن درسش رفت سر کار اتفاقا پول و پارتی هم نداشت ولی خودش تلاش کرد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
والا پزشکی اون طوری ک فک میکنی بازار کار خوبی نداره هفت سال باید خودشو بخونی بشی عمومی س سالم فوق تخ ...

پسرخاله ی من دکتر عمومی هست ماهی ۷میلیون داره.بعد بعضیا فکر میکنن اینا ماهی ۱۰۰میلیون دارن😂😂😂

حسابداری تو شهر ما زیاد بازار کار داره

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
پسرخاله ی من دکتر عمومی هست ماهی ۷میلیون داره.بعد بعضیا فکر میکنن اینا ماهی ۱۰۰میلیون دارن😂😂😂

دقیقا منم خواهرم پزشکی خونده و خودم از نزدیک دیدم که واقعا اذیت نیشه و به اونهمه استرس و امتحان نمیارزه بعد اینا اینارو میگن 😐

2706