2737
2739
عنوان

آموزش حاظر جوابی

250 بازدید | 40 پست

دوستان اینکه ادم بتونه از خودش دفاع کنه فرق داره با بی ادبی و پر رویی. بارها پیش اومده که کسی چیزی گفته و غیر منطقی بوده یا تیکه کنايه انداختن. اما نتونستم جواب بدم. بعضی ها خیلی خوب بلدن جواب بدن. خواستم راهنمایی کنن که چجوری همیشه یه جواب تو استین دارن تو هر موقعیتی. ادم همون موقع نمیدونه چی بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا حاضرجوابی..

ثانیا ذاتیه..من خواهرم همیشه گنگه..خودم همیشه حاضرجواب..ولی الان بخاطراینکه باعث ناراحتی خیلی بزرگترها شدم پشیمونم..تلاش میکنم سکوت کنم یا با شوخی و لبخند بگم..

البته هیچوقت بی ادبی نکردم ولی همینکه هی جواب بدیم رفتار بچگانه ایه..باعث اختلاف میشه

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
2738
اولا حاضرجوابی.. ثانیا ذاتیه..من خواهرمهمیشه گنگه..خودم همیشه حاضرجواب..ولی الان بخاطراینوه باعث نا ...

دقیقا باید بدونی طرف حسابت کیه 

کسیه که داره حرف زور میزنه خب باید جوابش رو بدی

ولی کسی که داره از روی نادونی و نفهمیش حرفی میزنه باید بگی باشه حق باشماست

و قضیه رو تموم کنی

نه اون که یه مقوله جداس

اگه منظورت جواب خواهر شوهر مادرشوهره که نباید داد

اگه کسی بهت زور میگه و حقت رو‌ضایع میکنه باید کارات محکم جلوش بایستی و زیر بار نری و حقت رو بگیری

وگرنه کسی تیکه میندازه بهت قصدش تحریک تو برای حرف زدنه با بی محلی اونو از هدفش دور کردی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706