2737
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم ...هرلحظه جلو چشامه....خانومای حساس وباردار🚫🚫🚫🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 54 پست
چنتا ماهی داشتم مردن تا چند روز ناراحت بودم حق داری

میدونی این چون توخونه باخودم بودخیلی درد میشکم ازبیرون که میومدم به پلاستیکا اویزون میشد که یه چیزی کش بره

یا سرسفره میومدتا نون وقندشو نمیگرفت نمی رفت

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرگوش من اسمش سفید برفی بود سفید سفید بود  من بچه تر بودم خیلی  بهم گفتن رفته بیمارستان ...

لعنتی خیلی حس بدی خیلیه😭

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
اها آخی😰 حالا کاریه که شده عزیزم غصه نخور فدای سرت عمدی که نبوده که

بهم نخندی‌‌....ولی به نظرت اون دنیاجلو راهمونمیگیره؟

2731
کاملا درست میگن. ولی ما خانوما خیلی زود وابسته میشیم به هر چیزی. انشالله شما هم زودتر حالت خوب میش ...

ممنونم عزیزدلم 

مرسی که وقت کذاشتی وپاسخ دادی خانم طلا❤

حاجت روابشی الهی

بهم نخندی‌‌....ولی به نظرت اون دنیاجلو راهمونمیگیره؟

نه عزیزم

خدای نکرده عمدا ظلمی که درحقش نکردی زبون بسته رو

ناراحت نباش

این احساسات در اثر وابستگیه که به وجود اومده

یه مدت بعد یادت میره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
ممنونم عزیزدلم  مرسی که وقت کذاشتی وپاسخ دادی خانم طلا❤ حاجت روابشی الهی

قربونت عزیزم

کاری نکردم گلم

همچنین شما💓

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2738
خودت بردیش؟ چیکارش بود؟ بعدش چه جوری فراموش کردی؟

واسه معاینه اره کمرش شکسته بود بریم عکس انداخت امپول زد گفت دو روز مهلت داره اگه خوب نشه باید تمومش کنیم چون اذیت میشه واسه امپول مرگش شوهرم تنخا رفت خیلی سخت بود از بچگی بزرگش کرده بودم اما خوب بالاخره عادت مکنی 

واقعا خیلی درد داره دیروز که داداشمو مامانم اومدن هعی میگفتم مامان فندق کو فندق کجاست حالش خوبه.؟ م ...

اخي خيلي سخته ميدونم عزيزم😢

آقا اگه مخالفی ریپ نکن که دعوا درست کنی عقده هاتو بخوای خالی کنی!!!اگه خیلی دنباله دعوایی بیا رو در رو.من مجازی دعوا نمیکنم.😌