2737
2734
عنوان

دختردایی بی شرفم طلسمم کرده

713 بازدید | 53 پست

قبلا منوواسه داداششون میخاستن نرفتم باهامون قهرکردن این دختره هم حیلی اهل دعاواین چیزاس برام دعاگرفت طلسمم کردن ک دبر ازدواج کنم هرجا هم رفتم گفتن یکی خاستگارت بوده نرفتی دعاگرفتن برات بخاطراین کاراش دختر ک بودابروش رفت همه پشتش حرف میزدن خودشم دیر ازدواج کرد شوهرشم معتاد کارتون خواب از اب دراومد یه پسرم داره خودش تنهانگه میدارع میره سرکار هنوزم ک هنوزه حرف پشتشه خلاصه ک ی جورایی چوب کارشو داره میخوره اما منو بدبخت کرد منی ک ازدوازده سالگی بهترین خاستگارامیومدبرام بعدقهر اونادیگ یاخاستگارنمیاد یا اگ بیاد بدون دلیل سردمیشه دیگه نمیاد.همه دخترا ازدواج کردن من موندم اگ کسی مث من جادو شده و تونسته باطلش کنه ب منم راهشوبگه

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن بابا تا خدا نخا نمیشه طلسم چیه ذهنتو باز کن

من خیلی ازاین چیزا دیدم وشنیدم مطمئنم ک هست

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2738

عزیز من قرن ۲۱.

این مزخرفات رو بریزید دور، طلسم شدم یعنی چی، فیلم ارباب حلقه هاست.

عزیزم شرایط اقتصادی سخت شده.پسرا دیر ازدواج کنن.الان اکثر دخترا خواستگار انگشت شمار دارن.

توکلت به خدا باشه به وقتش یه بخت خوب نصیبت میشه

نمیدونم ولی بااینکه اعتقاد ندارم ولی جادو راسته باید بدی به یه دعا نویسه حاذقا ن الکی ودرپیتا کلاه ب ...

هرجامیرم دروغگون بلدنیستن باطل کنن

نمیدونم ولی بااینکه اعتقاد ندارم ولی جادو راسته باید بدی به یه دعا نویسه حاذقا ن الکی ودرپیتا کلاه ب ...

برا منم دعا گرفته بودن 

از اول اعتقاد داشتم ولی دعا نویس جیزی گفت ک صد برابر بیشتر معتقد شدم

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2706